×

Raper Miuosh dostał 2 miliony „zapomogi” od państwa. Teraz szydzi z podatników

Raper Miłosz Borycki, znany jako Miuosh, dostał 2 miliony „zapomogi” od państwa. Dziś śmieje się w twarz wszystkim grupom zawodowym. Jeśli chciał być przy tym zabawny, to zupełnie mu to nie wyszło. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez miuosh (@miuosh)

Miuosh dostał 2 miliony „zapomogi” od państwa

Fundusz Kultury Wsparcia to pomoc finansowa ze strony polskiego rządu kierowana do sektora kultury. Celem funduszu była rekompensata, która dotyczyła utraconych z powodu epidemii przychodów wielu artystów. Niektórzy zainkasowali z tego tytułu ogromne kwoty.

Dziś o funduszu mało kto pamięta, ale co jakiś czas beneficjenci o nim przypominają w mniej lub bardziej „niesmaczny” sposób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez miuosh (@miuosh)

Miuosh już kilka miesięcy temu w wywiadzie dla kanału na YouTube „Duży w Maluchu” wyznał, że zer na koncie ma tyle, że już nie musi więcej brudzić sobie rąk pracą. Jak się wkrótce okazało, pieniędzy nigdy za wiele, zwłaszcza, kiedy można je dostać z państwowej zapomogi. I tak oto Miłosz Borycki z rządowej zapomogi otrzymał… 2 miliony złotych!

Jak to możliwe, że otrzymał tak ogromny zastrzyk pieniędzy? Też byśmy chcieli poznać odpowiedź na to pytanie. Wiemy natomiast, że już pod koniec ubiegłego roku raper chwalił się nowym BMW serii 8, co rozwścieczyło internautów. Wielu o takich pieniądzach może tylko pomarzyć, podczas gdy zamożny raper dostał je „w prezencie”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez miuosh (@miuosh)

Nagranie, którym wbił szpilkę podatnikom

W jednym z najnowszych nagrań Miuosh postanowił przypomnieć o obfitym dofinansowaniu. Stojący za aparatem Ralph Kamiński zapytał pochylającego się nad samochodem rapera, „co ma mu zrobić”. Odpowiedzią wbił szpilkę wszystkim podatnikom.

Fotę, jak ładuję Louis Vuitton do mojego „trunk” mojego „bi-em-dabylju” za „money” podatników

– żartuje Miuosh.

Kamiński w odpowiedzi zapytał, czy może to wrzucić, i w ripoście zasugerował, aby raper kupił sobie Phillip Plein, który jest powszechnie kojarzony z brakiem wyczucia smaku. Dumny ze swojego poczucia humoru Miuosh nie pozostał dłużny:

Obyś s*aczki dostał

I teraz, moje fanki, proszę atakować

– dodał Kamiński, po czym nagranie trafiło na jego TikToka i na grupę „Beka z rapsów”.

@ralphkaminski🥲♬ dźwięk oryginalny – ralphkaminski

Reakcje internautów

Życzenie Ralpha spełniło się niemal natychmiast. Po tym, jak Miuosh dostał 2 miliony „zapomogi” i odniósł się do podatników, internauci nie pozostawili na raperze suchej nitki.

No nie wiem, mnie to w sumie średnio bawi ze nasze pieniądze idą na takie rzeczy a nie na prawdziwie potrzebujących…
Maskara 😳
Odpad komunalny
To jest tak śmieszne, że zrobiło się przykre
Totalny przerost formy nad treścią
Kiepski żart niestety

– czytamy.

Ciekawe, co na to wszystko Fundusz Kultury Wsparcia…

Źródła: www.tiktok.com, www.pudelek.pl
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), Instagram, TikTok

Może Cię zainteresować

zamknij