×

Mistrzowska reakcja Roberta Lewandowskiego na przyśpiewkę polskich kibiców

Mistrzowska reakcja Roberta Lewandowskiego podczas meczu towarzyskiego Polska-Szkocja skradła serca kibiców. Przypomnijmy, że kapitan naszej reprezentacji cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, by w pełni sił być gotowym do finału baraży.

Mecz Polska-Szkocja. Lewandowski na ławce

Za nami ostatni mecz towarzyski Polska-Szkocja przed meczem o być albo nie być w MŚ w Katarze. To był także pierwszy mecz dla nowego selekcjonera reprezentacji Polski Czesława Michniewicza. Mecz, który zakończył się wynikiem 1:1. Mecz, który moglibyśmy wygrać, gdyby na boisku pojawił się Robert Lewandowski. Tymczasem jeden z najlepszych piłkarzy świata przesiedział spotkanie na ławce rezerwowych. Jak na mistrza przystało, nawet tam dał się zauważyć.

Mistrzowska reakcja Roberta Lewandowskiego

Była 5. minuta meczu towarzyskiego ze Szkocją, kiedy kibice reprezentacji Polski zaczęli śpiewać na trybunach słynną już przyśpiewkę „ruska ku*wa”. W tym czasie realizator skierował kamerę na Roberta Lewandowskiego, uśmiechającego się Roberta Lewandowskiego.

Internauci bardzo szybko połączyli fakty, że kapitan zareagował w taki sposób na słowa przyśpiewki. Nie można oczywiście wykluczyć, że rozbawiło go coś innego, np. siedzący obok Kamil Grosicki. To już oceńcie sami.

Już jutro o 20:45 Polska zagra ze Szwecją o bezpośredni awans do Mistrzostw Świata. Biało-czerwoni wyjdą na to ultra ważne spotkanie w osłabionym składzie. Kontuzji w ostatnim meczu doznali bowiem Bartosz Salamon i Krzysztof Piątek. Prawdopodobnie nie zobaczymy również Arkadiusza Milika.

Trzymajmy kciuki za biało-czerwonych!

Źródła: sport.radiozet.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), twitter.com

Może Cię zainteresować