×

Mieszkańcy Pułtuska zaatakowali Tuska. „Tylko ku**a nie ten Niemiec”

Mieszkańcy Pułtuska zaatakowali Tuska. Podczas sondy ulicznej padły bardzo mocne słowa pod adresem lidera głównej partii opozycyjnej. Na pytanie, kto powinien rządzić Polską, jedna z osób odpowiedziała „Tylko ku**a nie ten Niemiec”. Dosadnych odpowiedzi było zdecydowanie więcej. Doszło nawet do awantury.

Mieszkańcy Pułtuska zaatakowali Tuska

Dziennikarz „Super Expressu” postanowił przeprowadzić sondę wśród mieszkańców Pułtuska, która została udokumentowana na nagraniu. Pytanie, które od lat dzieli Polaków, brzmiało, „kto powinien rządzić Polską?”. Reporter dodatkowo pokazywał mieszkańcom Pułtuska wizerunki polityków: Jarosława Kaczyńskiego i Donalda Tuska. No i się zaczęło…

Ależ tam się zakotłowało! Mieszkańcy Pułtuska na widok Donalda Tuska wpadli w szał, wywiązała się ostra awantura

– komentuje tabloid.

Zdecydowana większość negatywnie reagowała na widok Donalda Tuska. Jakie odpowiedzi padały na pytanie „kto powinien rządzić Polską?”.

Ku*wa nie Niemiec

– powiedział jeden z mężczyzn odnosząc się do Donalda Tuska.

On w oczach jest zawistny. Mi się lepiej żyje za PiS

– odpowiedziała kobieta na targu z warzywami, która przekonywała, że dzięki rządom PiS stać ją na sadzonki za 60 zł.

Jak zobaczyłam Tuska w telewizji, to chciałam potłuc telewizor!

– mówiła z kolei jedna z emerytek.

Awantura w Pułtusku

Jedna z osób miała inne zdanie w porównaniu do poprzedników. Powiedziała, że wybory powinien wygrać Donald Tusk, bo jest to „osoba licząca się w kraju i za granicą”. Mężczyzna nie zdążył rozwinąć swojej myśli, bo jego wypowiedź w wulgarny sposób przerwała inna kobieta.

To jest Putin. Sku***el i wygnać go!

Widzi Pan i jak tu można z nią rozmawiać. Jak można powiedzieć, że ktoś jest jak Putin. Więc widzicie, jakie tu jest nakręcenie, jaka frustracja jest

– odpowiedział mężczyzna.

Jedna z kobiet podsumowała podejście mieszkańców słowami „Pułtusk jest PiS-owski”, po czym dodała, że „nawet z sąsiadem nie da się porozmawiać”.

W sondzie wzięli udział także mieszkańcy, którzy stwierdzili, że w naszym kraju powinny zmienić się rządy. Było ich jednak mniej.

Nagranie z sondy ulicznej publikujemy poniżej:

Źródła: www.youtube.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), www.youtube.com

Może Cię zainteresować