×

Michał Szpak w żałobie. „W takich chwilach każdy potrzebuje czegoś innego”

Michał Szpak w żałobie. Artysta przeżywa bardzo trudne chwile. Za pośrednictwem profilu na Facebooku poinformował fanów o śmierci swojego dziadka. Piosenkarz zamieścił w serwisie społecznościowym czarno-białe zdjęcie. Jego fani przesyłają mu kondolencje, wyrazy współczucia, a także i słowa wsparcia.

Michał Szpak w żałobie. Nie żyje jedna z najbliższych mu osób

O Michale Szpaku można powiedzieć całkiem sporo. Jednak z pewnością i to, że artysta bardzo chroni swoją prywatność. Nieczęsto dzieli się ze swoimi fanami tym, co dzieje się w jego życiu osobistym. Jednak tym razem postanowił zrobić wyjątek od tej reguły. W jego mediach społecznościowych pojawiło się czarno-białe zdjęcie z jego dziadkiem.

Michał chciał w ten sposób poinformować swoich fanów o śmierci jednego z najbliższych dla niego osób. Jak nietrudno się domyślić, on i jego bliscy przeżywają w tej chwili bardzo trudny czas.

Wsparcie fanów

Pod zamieszczoną przez Michała Szpaka czarno-białą fotografią wprost zaroiło się od komentarzy. Fani artysty przesyłają mu kondolencje, a także starają się go wesprzeć. Widać, że piosenkarz może liczyć na internautów w trudnych dla niego chwilach.

Ci, których kochamy, zostaną z nami na zawsze

Bliscy, pomimo fizycznej nieobecności, są przy nas zawsze, strzegą nas i pomagają, są naszymi aniołami

Dziadzio to ktoś wyjątkowy, bliski i kochany na zawsze. Wyrazy współczucia

Wyrazy współczucia. Ale wiadomo, że i tak zostanie z Panem na zawsze w myślach, sercu i wspomnieniach.

Wyrazy współczucia, dziadek i babcia to nasi od zawsze najukochańsi przyjaciele, w każdej sytuacji, w każdym momencie nam pomogą. Nigdy, przenigdy nas nie zawodzą. Bardzo mi przykro i trzymaj się Michale. Pamiętaj, oni zawsze są koło Ciebie. Nawet jak dziadek odejdzie, to i tak jest zawsze w Twoich myślach i jego dobre fluidy masz wokół siebie

W takich chwilach każdy potrzebuje czegoś innego. A najpiękniej zdefiniowały to dzieci. W dniu solidarności z dziećmi i młodzieżą w żałobie, kiedy zapytałam 4 latki, z którymi pracuję, co możemy zrobić dla takich osób, usłyszałam coś co mnie rozłożyło na łopatki i trafiło w sedno…
„Proszę Pani Trzeba zrobić im Miłość”

My również dołączamy się do kondolencji…

Źródła: www.facebook.com, www.o2.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Facebook, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij