×

Michał Szpak pochwalił się wizytą u fryzjera. Piosenkarz odważył się na zmianę fryzury

Michał Szpak znany jest nie tylko ze swojego ogromnego wokalnego talentu ale także z pięknych długich włosów. Muzyk jednak potrzebował odmiany i na swoim profilu na Instagramie pochwalił się wizytą u fryzjera.

Ostatnio w życiu Michała Szpaka dzieje się wiele. Nie tak dawno wydał swój kolejny album muzyczny zatytułowany Dreamer. Z kolei za niedługo wybiera się w trasę koncertową promującą nowy materiał. Zmiana fryzury to kolejny duży krok. Piosenkarz tym samym zaskoczył wszystkich.

instagram.com/michal_szpakofficial

Znacząca zmiana

Swoją wizytą u fryzjera pochwalił się na InstaStories. Mężczyzna opublikował serię zdjęć wskazujących na to, że zmiana fryzury będzie znacząca. Na udostępnionych fotografiach widać, że Michał dzielnie znosi wszystkie zabiegi. Piosenkarz postanowił zmienić lub odświeżyć kolor włosów.

instagram.com/michal_szpakofficial

Michał nie pochwalił się jeszcze efektem końcowym metamorfozy. Na zdjęciach promocyjnych udostępnionych jakiś czas temu, widać jednak, że już wcześniej piosenkarz odświeżał kolor. Czy tym razem zobaczymy muzyka w wersji np. blond? Przekonamy się za jakiś czas.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Może Cię zainteresować

zamknij