×

Metamorfoza Roberta Biedronia. Polityk w kilka minut zmienił się nie do poznania

Metamorfoza Roberta Biedronia wprawiła wszystkich internautów w osłupienie. Polityk zdecydował się na diametralną zmianę swojego wizerunku. W sieci ukazały się zdjęcia przedstawiające jego ekscentryczną fryzurę. Biedroń przefarbował włosy!

Wsparcie LGBTQ

Robert Biedroń od lat posiada opinię niezwykle oryginalnego i pełnego temperamentu polityka. Za sprawą swojego zaangażowania w sprawy środowiska LGBTQ, zyskał spore poparcie lewicy. Niedawno zadeklarował, że jeśli uda mu się zebrać 10 000 złotych na wsparcie fundacji SEXED.PL, promującej edukację seksualną, to przefarbuje włosy na czerwono.

Zbiórka zakończyła się ogromnym sukcesem. W związku z tym, polityk dotrzymał słowa. Dziś opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z salonu fryzjerskiego. W oczy od razu rzucają się intensywnie czerwone włosy. Pod fotografią możemy przeczytać wyjaśnienie decyzji o zmianie wizerunku:

To jest mój manifest przeciwko braku bezpieczeństwa dzieciaków i młodzieży, przemocy i wystawiania ich na zagrożenia. Niektórzy powiedzą, że to niepoważne. Że europoseł, lider partii farbuje włosy na czerwono. A ja myślę, że niepoważne jest to, że europejskie państwo XXI w. nie zapewnia dostępu do rzetelnej edukacji przeciwko przemocy, radzenia sobie z molestowaniem przez dziewczynki i chłopców! Państwo, które nie przekazuje wiedzy nie dba o bezpieczną przyszłość pokoleń.

Metamorfoza Roberta Biedronia

Robert Biedroń przyznał, że nieprzypadkowo właśnie dziś postanowił wykonać koloryzację włosów. Przy okazji publikacji zdjęcia, złożył serdeczne życzenia wszystkim kobietom.

Nieprzypadkowo finał akcji wypadł 8 marca, w Dzień Kobiet! Wszystkim Wam Drogie siostry życzę równi praw – w tym prawa do rzetelnej edukacji!

Biedroń stwierdził, że funkcja, którą sprawuje nie ogranicza go. Wbrew panującym stereotypom, jako europoseł może pozwolić sobie na noszenie nieszablonowej fryzury.

Niektórzy powiedzą, że to niepoważne. Że europoseł, lider partii farbuje włosy na czerwono. A ja myślę, że niepoważne jest to, że europejskie państwo XXI w. nie zapewnia dostępu do rzetelnej edukacji seksualnej!

Biedroń podzielił się także postem na Facebooku. Wykorzystał swoje czerwone włosy, aby zwrócić uwagę internautów na potrzebę prowadzenia rzetelnej edukacji seksualnej. Podkreślił, że nauczanie dzieci i młodzieży na temat ich płciowości jest m.in. profilaktyką chorób przenoszonych drogą płciową. Fani polityka bardzo docenili jego przemianę. Nie zabrakło także porównań do Michała Wiśniewskiego. W komentarzach wyrazili wiele miłych słów: „Super look”, „Michał W.”, „Wyjątkowo pasuje ten czerwony!”

Robert Biedroń rozpływa się nad Anją Rubik

Fotografie: Instagram, Facebook, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij