×

Metamorfoza polskiego rapera jest porażająca! Nie uwierzysz, jak bardzo można się zmienić

Quebonafide jest jednym z najbardziej znanych polskich raperów. Ostatnio zmienił się nie do poznania. Dlaczego?

Metamorfoza rapera Quebonafida

Chociaż na pewien czas zniknął z medialnego życia, powrócił w zupełnie nowej odsłonie. 7 lutego mogliśmy posłuchać jego nowej piosenki „Romantic Psycho”. Wielu podejrzewa rapera, że zmiana wizerunku ma być sposobem na promocje.

Zapytał o to również Marcin Prokop, kiedy raper pojawił się w programie „Dzień dobry TVN”:

Moja teoria jest taka, że mówisz „sprawdzam”. Że wychodzisz do ludzi i pytasz ich, czy takiego też mnie pokochacie, czy takiego też mnie zaakceptujecie? Odartego z całego tego scenicznego sztafażu, ze świateł wielkiej sceny, z tatuaży, z drogich ubrań, z całego tego blichtru, który kojarzy się twoją osobą, hip-hopem, z całym gatunkiem. A ty wychodzisz goły i mówisz: ok. to jestem ja. Cały czas to jestem ja. Bierzecie mnie takiego czy mnie odrzucicie?

Raper nie zgodził się z jego opinią. Stwierdził, że:

Ludzie są wspaniali. Wydaje mi się, że oni bardziej słuchają tego, co mówię, niż zwracają uwagę na to, jak wyglądam. Myślę, że zawsze tak było i tak chyba zawsze będzie…

Ukochana jest dla niego najważniejsza

Raper był bardzo wdzięczny zainteresowaniem jego twórczością i zaproszeniem do studia. Muzyka jest dla niego ważna, jednak nie mniej, jak ukochana. Quebonafide jest w związku z Natalią Szroeder. Ta relacja jest dla niego niezmiernie istotna.

Jak przyznał:

Natalia jest bardzo ważna. Moje serce jest generalnie aresztowane. Miłość jest w życiu kluczem do otwierania wszystkich zamków

Co sądzicie o metamorfozie rapera? To tylko chwyt marketingowy, czy głębsza przemiana?

Źródła: www.fakt.pl, www.plotek.pl, dziendobry.tvn.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Imgur

Może Cię zainteresować