×

Jej ciało i twarz pokrywają blizny po poparzeniu. Makijażystka pomogła jej o tym zapomnieć

Większość dziewczyn używa makijażu, by ukryć niewielkie wady i podkreślić to, co lubią w sobie najbardziej. Jednak dla niektórych, make up ma dużo większe znaczenie. Pozwala im chociaż przez chwile zapomnieć o bolesnej przeszłości i sprawia, że czują się jak inni.

Makabryczny wypadek

Solara Jaafar ma 23 lata i mnóstwo blizn. W wieku 2 lat ogień poparzył 70% jej ciała. Nie wygląda tak jak każdy, więc przez lata była dręczona przez rówieśników. Słyszała na swój temat wiele niewybrednych komentarzy.

Do wypadku doszło, kiedy mieszkała z rodzicami i 9-miesięcznym bratem w Libanie. Rodzice mieli rocznicę ślubu i zorganizowali ogromne przyjęcie. Wszyscy bawili się świetnie, niestety w pewnym momencie ktoś przypadkiem podpalił naftę. W wyniku wybuchu zginęło kilka osób, w tym malutki brat 23-latki. Ona sama została dotkliwie poparzona i przez 6 miesięcy leżała w śpiączce.

Przez lata była gnębiona i wyśmiewana przez ludzi

Dopóki rodzina mieszkała w Libanie, Solara nie miała problemu z rówieśnikami. Wszyscy znali jej historie i nie naśmiewali się z jej wyglądu. Wszystko zmieniło się po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych, kiedy dziewczyna miała 6 lat. Rówieśnicy dokuczali jej codziennie. Zdejmowali jej perukę i nazywali potworem. Nawet dorośli pytali, czy to co jej dolega jest zaraźliwe.

Na szczęście dziewczyna przebrnęła przez trudne czasy i znalazła miłość swojego życia. Mąż codziennie powtarza jej, że jest niezwykle silna i że dla niego jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Zaprzyjaźniła się również z makijażystka Shalom Nchom. Kobieta także została dotkliwie poparzona w dzieciństwie i teraz zajmuje się metamorfozami osób, które wyglądają trochę inaczej niż wszyscy.

Niesamowita przemiana

Jakiś czas temu zafundowała taką metamorfozę 23-latce. Pokazała, jak bardzo make up może chociaż na chwilę odmienić czyjeś życie. Przemianę Solary uwieczniły na niesamowitym nagraniu. Najbardziej poruszająca jest reakcja męża 23-latka. Kiedy mężczyzna zobaczył ją po przemianie, trudno było mu powstrzymać łzy…

Spodziewaliście się, że makijaż może wywołać tyle emocji?

Może Cię zainteresować