×

28-latek wydał kilkaset tysięcy złotych na operacje plastyczne. Chciał wyglądać jak Azjata

Medycyna estetyczna staje się coraz bardziej popularna i nie trzeba być wybitnym obserwatorem, aby to zauważyć. Co ciekawe, różnego rodzaju zabiegom poddają się nie tylko panie, ale również panowie, którzy często są w stanie zrobić wszystko dla zmiany swojego wyglądu. Pytanie tylko, czy słusznie?

Ten chłopak wyglądał zupełnie normalnie

28-letni dziś Oli miał jasne włosy i karnację, męskie rysy twarzy oraz wysportowaną sylwetkę. Wszystko zmieniło się jednak kilka lat temu. To wtedy zakochał się w koreańskim popie. Szczególną uwagę Oliego przykuł lider uwielbianego przez niego boysbandu BTS. Jego fascynacja była do tego stopnia ogromna, że postanowił zmienić swój wygląd, jak najbardziej upodabniając się do Azjatów. To wtedy rozpoczęła się przygoda mężczyzny z medycyną estetyczną.

Metamorfoza, która zmieniła go raz na zawsze

Metamorfoza Oliego pochłonęła ogromne sumy pieniędzy. Choć wciąż trwa, 28-latek wydał już na zabiegi plastyczne kilkaset tysięcy złotych. Mężczyzna ma za sobą już 4 operacje nosa, operację żuchwy, podbródka, policzków, a nawet powiek. Co jakiś czas wypełnia usta, ostrzykuje twarz botoksem, a nawet poddaje się zabiegowi odsysania tłuszczu z klatki piersiowej, aby zmienić jej kształt. Czym jeszcze nas zaskoczy?

28-latek jest dumny ze swojego wyglądu

Liczne zabiegi plastyczne doprowadziły do tego, że Oli praktycznie w niczym nie przypomina już chłopaka sprzed kilku lat. Mimo, że wiele osób zarzuca mu, że wygląda karykaturalnie, on sam jest bardzo zadowolony ze swojego wyglądu i gdyby mógł cofnąć czas, postąpiłby dokładnie tak samo.

Dziś już w niczym nie przypomina chłopaka, którym był jeszcze kilka lat temu, a o jego metamorfozie piszą media z całego świata. Dziwicie się?

Polecane

Może Cię zainteresować