×

Nie ścinał włosów od przeszło 9 lat. Zmiana fryzury wzruszyła do łez jego mamę

Większość z nas jest w stanie zrobić dla swoich rodziców dosłownie wszystko – w końcu nie ma nic piękniejszego niż goszczący na ich twarzach uśmiech. Jedną z takich niespodzianek postanowił sprawić swojej mamie ten chłopiec.

Max nie ścinał włosów od przeszło dziewięciu lat! Jakby tego było mało, miał długie dredy, które sięgały do połowy tułowia, przez co wyglądał niczym król muzyki reggae. Choć chłopiec wyróżniał się na tle swoich rówieśników, matka Maxa nie cierpiała jego włosów. Niejednokrotnie rozmawiała już z nim o ich skróceniu jednak bezskutecznie… do czasu.

Ostatnio zdecydował się na całkowitą metamorfozę. Obciął dredy i diametralnie zmienił swój styl. Efekt okazał się być strzałem w dziesiątkę! Max zmienił się nie do poznania

Metamorfoza nie należała do najłatwiejszych. Pozbycie się dredów zajęło godziny, jednak było warto. Dzisiaj mama jest bardzo dumna ze swojego syna. Max wiedział, że podjął słuszną decyzję, kiedy tylko zobaczył wyraz jej twarzy. Natychmiast podszedł do niej i mocno ją przytulił.

Kobieta była w takim szoku, że nie zdążyła nawet odłożyć zakupów, które zrobiła chwilę wcześniej

Niby zwykła, mała rzecz, a potrafi tak cieszyć

Może Cię zainteresować

zamknij