×

Metamorfoza Marysi z „M jak Miłość”. 56-letnia aktorka jest nie do poznania!

„M jak Miłość” bez Marysi? Wierni fani serialu z pewnością nie potrafią sobie tego wyobrazić. W ciągu 20 lat kręcenia serialu, w jego obsadzie wiele się zmieniło. Przemianę przeszli także aktorzy, wcielający się w pierwszoplanowe role. Metamorfoza Marysi z „M jak Miłość” zaskakuje.

„Żyję z wielką pokorą”

Małgorzata Pieńkowska jest w obsadzie serialu „M jak miłość” od samego początku. W rolę Marysi Mostowiak wciela się już od ponad 20 lat, a w tym czasie życie aktorki diametralnie się zmieniło, szczególnie w sferze prywatnej.

W 2003 roku aktorka dowiedziała się, że choruje na raka piersi. To zdarzenie całkowicie ją odmieniło. Chociaż musiała podjąć walkę z wyniszczającą chorobą, nie zrezygnowała z pracy. Na planie pojawiała się w peruce, pokazywała kobietom, które znalazły się w podobnej sytuacji, że nie należy się poddawać.

Małgorzata Pieńkowska powierzyła swoje zdrowie i życie Bogu.

Silna jest ta kobieta, która zna siebie i ma w sobie ową siłę, moc. Ja zawsze ją czułam, daną tam, na górze… Podczas choroby doświadczyłam jej naprawdę

– mówiła przed laty w wywiadzie dla Tiny.

W kryzysowym momencie aktorka musiała zmierzyć się z kolejnym ciosem. Nie układało jej się w małżeństwie, więc postanowiła, że rozwiedzie się z mężem.

Pewnie inna kobieta w mojej sytuacji uznałaby, że choroba to wystarczający ciężar do udźwignięcia i nie dokładałaby już do niego rozwodu, lecz ja byłam zdeterminowana. Pomyślałam, że skoro nie można uzdrowić relacji z drugą osobą, trzeba uzdrowić siebie. Uporządkowałam więc swoje życie

– mówiła.

Metamorfoza Marysi z „M jak Miłość”

Dziś Małgorzata Pieńkowska uważa, że choroba była dla niej „prztyczkiem od Boga”. Przewartościowała swoje życie i udowodniła innym kobietom, że nigdy nie można się poddawać.

Serial przysporzył Małgorzacie Pieńkowskiej wielu fanów, chociaż aktorka raczej stroni od dzielenia się swoim życiem w mediach. Dlatego każde zdjęcie, które dodaje na Instagramie, wzbudza ciepłe reakcje.

56-letnia aktorka ma klasę i nietuzinkową urodę. Stroni od poprawek, jest naturalna i pokazuje, że „kobieta jest jak wino”. Internauci są zachwyceni najnowszymi fotografiami aktorki. W komentarzach posypały się komplementy.

Małgorzata Pieńkowska, znana przede wszystkim jako mama bliźniaków ze sztandarowego serialu TVP, to także utalentowana aktorka teatralna i – o czym pamięta jedynie niewielu – kobiecy głos, który wykonuje słynne: „chciałabym, chciała” w nieśmiertelnym hicie Formacji Nieżywych Schabuff „Klub wesołego szampana”.

Źródła: www.se.pl, viva.pl
Fotografie: Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować