×

Małgorzata Kożuchowska zmieniła wizerunek! Od lat nie miała takiej fryzury

Metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej z pewnością zaskoczyła jej fanów. Aktorka przyzwyczaiła nas do krótkich blond włosów, ale teraz postawiła na naprawdę ciekawą zmianę i pokazała się w zupełnie nowej fryzurze. Wszystko na potrzeby roli.

Niespodziewana metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej

Kilka lat temu Małgorzata Kożuchowska ścięła włosy na krótko. Wówczas wszyscy byli zachwyceni taką zmianą, a z czasem aktorka stała się ikoną stylu. Teraz poddała się metamorfozie i zapuściła włosy sięgające aż do ramion.

Metamorfoza przypadła do gustu fanom Małgorzaty Kożuchowskiej

Fani bardzo dobrze przyjęli taką odmianę, a w komentarzach posypały się komplementy. Internauci zgodnie stwierdzili, że teraz Kożuchowska wygląda dużo młodziej. Niektórzy dostrzegli nawet podobieństwo do postaci, którą grała przez lata:

Tez ta długość mnie zaskoczyła ? ale jest pięknie

Ta fryzurka znacznie lepsza ;) chociaż Pani i tak zawsze zjawiskowa

Dawna Małgośka wróciła … 10 lat mniej jak nic

Niczym Hanka ?

Aktorka zapuściła włosy na potrzeby roli

Domyślamy się, że aktorka nie jest zbytnio zadowolona z tego porównania, bo przez lata próbowała odciąć się od wizerunku Hanki. Nie zmienia to jednak faktu, że nowa fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej prezentuje się naprawdę dobrze.

Ta zmiana jest przede wszystkim podyktowana nową rolą Kożuchowskiej. Właśnie rozpoczęła zdjęcia do nowego serialu TVN „Motyw”. Widzowie będą mogli go zobaczyć na antenie już tej jesieni.

Jak podoba się wam metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej?

Może Cię zainteresować