×

Metamorfoza Katarzyny Zielińskiej robi wrażenie. Aktorka jest nie do poznania!

Metamorfoza Katarzyny Zielińskiej zaskoczyła jej fanki. Aktorka kompletnie zmieniła fryzurę, która przez lata była jej znakiem rozpoznawczym.

Trudna walka z kilogramami

Największą przemianę Katarzyna Zielińska przeszła 10 lat temu, gdy postanowiła schudnąć. Jak wyznała w jednym z wywiadów, przez 3 lata żywiła się niemal wyłącznie jogurtem greckim. Z pewnością nie było jej łatwo, zwłaszcza że wiele celebrytek ją wyśmiało. Anna Mucha ostentacyjnie złożyła jej wtedy przepełnione sarkazmem wyrazy współczucia.

Katarzyna Zielińska o Andrzeju Dudzie
Instagram

Spektakularny efekt wynagrodził Zielińskiej trudne przeżycia. Nie dość, że udało jej się schudnąć, to jeszcze uniknęła efektu jo-jo, a po obu porodach szybko wróciła do figury sprzed ciąży.

Nie żeby to było istotne… Wręcz przeciwnie, Katarzyna, zgodnie z obowiązującą modą lubi zapewniać, że figura w ogóle nie ma znaczenia, bo najważniejsze to akceptować siebie w każdym rozmiarze. A to, że ona akurat akceptuje siebie w rozmiarze 36, to zwykły zbieg okoliczności…

Katarzyna Zielińska o Andrzeju Dudzie
Twitter

Metamorfoza Katarzyny Zielińskiej

Uporządkowawszy sprawy wagowe, celebrytka poprzestała na spójnym wizerunku przez kilka kolejnych lat. Aż do teraz. Ostatnio bowiem postanowiła zaszaleć z fryzurą.

Katarzyna Zielińska o Andrzeju Dudzie
Instagram

Rude krótkie włosy, które stały się jej znakiem rozpoznawczym wymieniła ostatnio na półdługie fale w kolorze miodowego blondu. Efektem pochwaliła się na Instagramie, ustawiając się do obiektywu tak, żeby jak najbardziej przypominać wielkooką bohaterkę japońskiej mangi. Zdjęcie opatrzyła komentarzem:

Po wizycie u mojej czarodziejki Maryli. Odkurzyłam się?

Fanki nie ukrywały zachwytu. Posypały się komplementy:

Ale ma Pani oczy magnetyczne.

Kocham te Twoje oczyska!

Świetna fryzura

Wygląda lepiej?

Źródła: www.plotek.pl, www.instagram.com, viva.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij