×

Ewelina z „Warsaw Shore” pokazała się bez makijażu i sztucznych rzęs. Wygląda jak nie ona

Metamorfoza Eweliny z „Warsaw Shore” jest niesamowita. Kto by się spodziewał, że miłośniczka suto zakrapianych imprez postawi na sport. Ewelina Kubiak na początku tego roku rozpoczęła walkę o szczupłą sylwetkę i efekty są wprost piorunujące. Ostatnio coraz częściej stawia na naturalność, a ostatnio pokazała się bez makijażu i sztucznych rzęs.

Ewelina Kubiak zadebiutowała jako imprezowiczka w „Warsaw Shore”

Ewelina Kubiak to jedna z największych gwiazd „Warsaw Shore”. W programie produkowanym przez MTV dała się poznać jako pulchna miłośniczka imprez, niestroniąca od alkoholu. 25-latka jest częścią ekipy od samego początku, czyli od 2013 roku. Do tej pory nie uczestniczyła tylko w dwóch z dwunastu edycji. Jednak od czasu pierwszych odcinków sporo się zmieniło. Ostatnio Ewelina postanowiła się zmienić i rozpoczęła treningi. Efekty widać gołym okiem.

Metamorfoza Eweliny z „Warsaw Shore” rozpoczęła się na początku roku

We wrześniu dowiedzieliśmy się, że Ewelina zmierzy się na kolejnej gali FAME MMA w pojedynku z Esmeraldą Godlewską. Od tygodni intensywnie przygotowuje się do walki, jednak treningi zaczęła dużo wcześniej. Bój o szczupłą sylwetkę rozpoczęła pod okiem trenera już w lutym tego roku. Jej fani mogli obserwować jej postępy w programie „Nova Ona Evelona”. Kolejne odcinki pojawiały się na kanale MTV w serwisie YouTube. Na początku miała problem z najprostszymi ćwiczeniami, ale postanowiła, że się nie podda.

Ewelina Kubiak z „Warsaw Shore” schudła 16 kg

Już w 10 odcinku dumna celebrytka opowiadała, że schudła 7 kg, jednak nie przerwała treningów. Natomiast we wrześniu pochwaliła się fanom, że w sumie udało się jej zrzucić 16 kg, a na jej Instagrmie pojawiło się wideo prezentujące efekty ciężkiej pracy na sobą. Zmiana jest naprawdę ogromna. Patrząc na jej zdjęcia z pierwszych odcinków „Warsaw Shore”, trudno uwierzyć, że to ta sama osoba.

Ewelina Kubiak w bardziej naturalnej wersji

Internauci nie mogli nachwalić się nie tylko metamorfozy, ale też wytrwałości Eweliny. Nic więc dziwnego, że ostatnio 25-latka wróciła do naturalności. Co prawda nadal stawia na różne zabiegi poprawiające urodę. Jednak ostatnio coraz częściej ze swojego charakterystycznego znaku, czyli mocnego makijażu i długich sztucznych rzęs.

Metamorfoza Eweliny z „Warsaw Shore” zachwyciła fanów

Fani gwiazdy „Warsaw Shore” byli zachwyceni taką przemianą. Czytając komentarze widać, że mają nadzieje, że Ewelina Kubiak pozostanie przy takim wizerunku. Chociaż niektórzy radzą jej, żeby do metamorfozy dołożyła jeszcze pozbycie się wypełniaczy ust.

Więcej takich zdjęć!

Ale jesteś śliczna jak nie masz makijażu ?

Tylko pozbyć się tego kwasu z ust i będzie świetnie!

Co ciekawe Ewelina to nie jedyna uczestniczka show MTV, która zakrapiane imprezy zamieniła na sport. Podobną przemianę przeszła także Magda z „Warsaw Shore”, która urodziła córeczkę. Jednak musimy przyznać, że przemiana Eweliny jest najbardziej spektakularna.

Podoba wam się metamorfoza Eweliny z „Warsaw Shore”?

Może Cię zainteresować

zamknij