×

Katarzyna Niezgoda przeszła metamorfozę. Zrzuciła 30 kilogramów!

Po rozstaniu z Tomaszem Kammelem Katarzyna Niezgoda przeszła metamorfozę. Była partnerka prezentera zrzuciła 30 kilogramów! Zmieniła też kolor włosów. Jak dzisiaj wygląda?

10 lat razem

Związek Katarzyny Niezgody i Tomasza Kammela wzbudzał spore kontrowersje. Mimo wielu kąśliwych uwag i spekulacji, prezenter spędził u boku Niezgody 10 lat.

Była partnerka Kammela jest kobietą sukcesu. To bizneswoman, prawniczka i ekonomistka. W przeszłości piastowała wiele stanowisk kierowniczych. Była m.in. wiceprezeską Banku BPH oraz członkinią zarządu Nestle Polska. Odpowiadała również za markę Deni Cler Milano. Siedem lat temu Niezgoda zajęła się rekrutowaniem menadżerów w firmie Tower Executive Search.

Mimo wielu zawodowych osiągnięć, Niezgodę i tak oceniano na podstawie tego, jak wygląda. Była partnerka Kammela musiała się zmierzyć z ogromną krytyką z powodu swojej nadwagi. Ale wygląda na to, że krytyka tylko zmotywowała ją do działania.

Katarzyna Niezgoda przeszła metamorfozę

Zmiany w życiu Katarzyny Niezgody przełożyły się na zmianę wizerunku. Niezgoda nie ukrywała, że miała ogromne kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Ale teraz chyba skutecznie się ich pozbyła.

Katarzyna Niezgoda rozstała się z Tomaszem Kammelem w 2015 roku. Potem przeszła imponującą metamorfozę. Bizneswoman zrzuciła… 30 kilogramów i przefarbowała włosy. To była odważna zmiana – z czarnego koloru na jasny blond!

Nie da się ukryć, że wraz z sylwetką Katarzyny Niezgody, zmienił się także jej styl. Kobieta chętniej wybiera odważne kreacje, które podkreślają atuty jej odmienionej sylwetki.

Po rozstaniu z Kammelem, niezgoda związała się z aktorem i muzykiem disco polo Pawłem Markiewiczem. Sądząc po zdjęciach, Niezgoda promienieje i jest bardzo szczęśliwa.

 

Fotografie:

Może Cię zainteresować