×

Magda z „Warsaw Shore” właśnie urodziła. Pochwaliła się pierwszym zdjęciem z maleństwem

Magda Pyznar z „Warsaw Shore” właśnie urodziła! To pierwsze dziecko celebrytki znanej z reality show produkowanego przez MTV. Jeszcze będąc w szpitalu, pochwaliła się zdjęciem z maleństwem. Przy okazji zdradziła fanom imię i płeć dziecka.

Magda Pyznar wystąpiła w „Warsaw Shore”

Nie da się ukryć, że kontrowersyjne „Warsaw Shore” zapewniło status celebryty wielu uczestnikom. Jedną z najbardziej znanych uczestniczek programu polegającego głównie na pokazywaniu klubowych imprez, jest Magda Pyznar.

28-latka pochodząca z Knurowa wzięła udział aż w 4 seriach reality show. Podobnie jak inni byli uczestnicy jest w stałym kontakcie z fanami przez media społecznościowe, gdzie nie stroni od pokazywania swojego życia.

Magda Pyznar z „Warsaw Shore” urodziła i pokazała dziecko

Celebrytka postanowiła ubiec media spekulujące na temat tego, czy już urodziła i sama pochwaliła się, że maleństwo przyszło już na świat. Kilkanaście godzin temu na jej Instagramie pojawiła się fotka za szpitala, na której karmi malucha. Przy okazji w opisie zdradziła, że to dziewczynka, której dała na imię Zuzanna. Pod zdjęciem nie zabrakło również podziękowań dla szpitala ginekologiczno – położniczego, w którym Zuzia przyszła na świat.

WITAJ NA ŚWIECIE ZUZANNO ❤️

Magda z „Warsaw Shore” urodziła, a gwiazdy i fani składają gratulacje

Fani Magdy natychmiast pośpieszyli z gratulacjami i życzeniami zdrowia:

Madziulka ogromne gratulacje ? dużo zdrówka dla Was

Petarda!! ❤️ zdrówka i gratulacje Kochana!!!

Gratulacje❤️? dużo zdrówka dla was i szybkiego powrotu do domciu!

Po długim wyczekiwaniu już z wami jest? Gratulacje ?

Pod zdjęciem nie zabrakło także komentarzy od gwiazd i innych uczestników „Warsaw Shore”. Gratulacje złożyli jej między innymi Damian „Stifler” Zduńczyk, Marta Glik, Kasia Dziurska, Paula Tumala, Justyna Gradek czy Eliza Trybała.

Gratuluje kochana! Zdrówka dla Was i zazdro, że już jesteście razem

Madzia! Nie wiem co napisać, jestem taka szczęśliwa tym faktem, że masz już to za sobą, a dopiero co o tym pisałyśmy, kiedy w końcu ten dzień nadejdzie. Dzielna mamo, ucałuj malutką i widzę, że chyba karmisz z cycka więc tak trzymaj

Metamorfoza Magdy Pyznar

28-latka jest jedną z tych osób z „Warsaw Shore”, które po opuszczeniu programu przeszły radykalną metamorfozę. W show MTV dała się poznać jako zwolenniczka szalonych wyjść do klubu, a jej motto brzmiało „Życie to impreza”. Jednak po programie jej życie bardzo się zmieniło.

Ustatkowała się i porzuciła imprezy na rzecz sportu. Teraz jest nie tylko trenerką personalną, ale także dyplomowaną dietetyczką. Jesteśmy pewni, że taka przemiana wyszła jej na dobre.

Może Cię zainteresować

zamknij