×

Niesamowita metamorfoza aktora z „Barw szczęścia”. Mocno schudł, zapuścił włosy

Niesamowita metamorfoza aktora z „Barw szczęścia”. Sebastian Stankiewicz to jeden z najbardziej charakterystycznych aktorów w serialu. Ale teraz trudno go rozpoznać. Wszystko za sprawą nowej produkcji, w której bierze udział.

Niesamowita metamorfoza aktora z „Barw szczęścia”

Sebastian Stankiewicz to aktor o bardzo charakterystycznych warunkach fizycznych. Być może dlatego częściej widzimy go w produkcjach komediowych, w których zresztą świetnie się sprawdza. Poza serialem „Barwy szczęścia” możemy go zobaczyć jeszcze m.in. w „Uchu Prezesa” i podczas gościnnych występów w programach rozrywkowych.

Teraz utalentowany aktor otrzymał rolę w nowej komedii pt. „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle” produkcji Global Studio, odpowiedzialnego m.in. za film „Gierek”. Film będzie miał doborową obsadę. Oprócz Sebastiana Stankiewicza wystąpi w nim m.in. Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Maciej Zakościelny czy Michał „Misiek” Koterski.

Film opowie o, nieznanej dotąd, barwnej historii o początkach największego biznesu końca lat 80. i 90. w Polsce

– poinformowano na Instagramie.

Ta dość enigmatyczna zapowiedź wzbudziła spore zainteresowanie wśród internautów. Szczególnie, że rąbka tajemnicy uchylił Sebastian Stankiewicz.

Nowy wizerunek Sebastiana Stankiewicza

Popularny aktor przeszedł niesamowitą metamorfozę na potrzeby filmu. Mocno schudł i zapuścił włosy. Jak wyznał na Instagramie, zmiany w wizerunku wynikają z przyjęcia głównej roli w filmie.

Nowa rola. Nowy charakter…. 10 kilo w dół. Zapuszczone włosy. Czego się nie robi dla głównej roli.

– napisał Sebastian Stankiewicz na Instagramie. Aktor dodał także zdjęcie, na którym widzimy efekty metamorfozy.

W komentarzach natychmiast pojawiły się komplementy, a większość z nich pochodzi od koleżanek i kolegów po fachu. Najwyraźniej Sebastian Stankiewicz cieszy się sporą sympatią. Zdjęcie skomentował m.in. Michał Koterski, Izabela Miko, Dominika Gwit, Honorata Witańska, Artur Chamski czy Aleksandra Popławska.

Do zobaczenia za 3 miesiące

– zapowiedział aktor.

Czekamy z nadzieją, że powstanie wreszcie wartościowa, interesująca polska komedia, z inteligentnym dowcipem i znakomitą grą aktorską.

 

Źródła: www.se.pl, www.o2.pl
Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij