×

Metamorfoza Agnieszki Kotońskiej z „Gogglebox”. Postawiła na subtelny wizerunek

Metamorfoza Agnieszki Kotońskiej doczekała się relacji na Instagramie. Tym razem  celebrytka postawiła na subtelną zmianę. Zachwyca w nowej fryzurze?

Telewizyjna celebrytka

Emitowany w TTV program Gogglebox jest najlepszym dowodem na to, że aby zyskać sławę nie trzeba dysponować żadnym talentem, wyjątkowymi umiejętnościami czy osiągnięciami. Wystarcz zgłosić się na casting. Tak właśnie zrobiła Agnieszka Kotońska. Od tamtej pory wraz z rodziną komentuje oglądane w telewizji programy z perspektywy kanapy w swoim domu w wielopolskiej Chodzieży.

To w zupełności wystarczyło, by zostać gwiazdą. Resztę załatwił Instagram. Agnieszkę obserwuje tam ponad 308 tysięcy osób, a ona dba o to, by się nie nudzili.

Metamorfoza Agnieszki Kotońskiej

Kotońska słynie z dbałości o włosy. Często odwiedza zaprzyjaźniony salon fryzjerski, a swoje metamorfozy relacjonuje na InstaStories.

Ostatnio zdecydowała się dodać nieco blasku swoim ciemnym włosom i trochę je rozjaśniła. Tego rodzaju zabiegi odświeżające wizerunek, ale bez drastycznych zmian koloru cieszą się ostatnio popularnością wśród kobiet o ciemnych włosach. Regularnie stosują je Anna Lewandowska i księżna Kate.

Oprócz tego Agnieszka wycieniowała przy twarzy swoje długie włosy i stała się posiadaczką grzywki. Wprawdzie długiej i słabo widocznej, no ale jednak.

To nie pierwszy eksperyment fryzjerski, na jaki zdecydowała się Kotońska w trakcie swojej kariery. Nosiła już dredy, loki jak Shakira i próbowała nowych kolorów. Z czasem jednak postawiła na bardziej subtelne zmiany.

Personel jej zaprzyjaźnionego salonu fryzjerskiego z pewnością jest z tego zadowolony. Każda relacja z zabiegów fryzjerskich, którą Kotońska zamieszcza na Instagramie, jest dla niego darmową reklamą. Zwłaszcza, że celebrytka nigdy nie zapomina dodać jakiegoś życzliwego komentarza.

Źródła: www.plotek.pl, gazetakrakowska.pl

Może Cię zainteresować