×

Szokujące informacje o Meghan i Harry’m! Piękna aktorka szantażowała księcia?

Meghan Markle szantażowała Księcia Harry’ego?! Według niektórych naciskała na niego w jednej kwestii. Odgrażała się, że jeśli nie spełni jej oczekiwań, to go rzuci. Teraz światło dzienne ujrzały zaskakujące wiadomości.

Meghan Markle szantażowała Księcia Harry’ego?!

Bytyjska prasa od początku wysuwała teorie spiskowe, jakoby jedynym celem pięknej amerykańskiej aktorki było omotanie księcia. Valentine Low, autor książki „Courtiers: The Hidden Power Behind the Crown” (tłum. „Dworzanie: wewnętrzna historia pałacowej walki o władzę”) ustalił, że Meghan szantażowała Harry’ego. I to już na początku ich relacji!

Informatorzy z dworu, do których dotarł Low, ujawnili szczegóły początków książęcej pary. Zarzucają Harry’emu, że chciał swój związek z Meghan utrzymać w tajemnicy, co bardzo jej się nie spodobało. Według wspomnianej książki Markle miała powiedzieć ukochanemu:

Jeżeli nie wydasz oświadczenia i nie potwierdzisz, że jestem twoją dziewczyną, to będzie koniec

Spanikowany książę spełnił roszczenie swojej ukochanej. Zdawał sobie sprawę z faktu, że Meghan nie żartuje i jest zdecydowana na zakończenie relacji. Wydał więc polecenie sekretarzowi ds. komunikacji w pałacu. Poprosił go o wystosowanie komunikatu odnośnie ich związku. Sekretarz zrobił to oraz dodatkowo potępił w nim rasistowskie sugestie na temat Markle. W „The Sun” możemy przeczytać relację informatora:

Harry zadzwonił do Knaufa, domagając się, aby wydał oświadczenie potwierdzające, że spotyka się z Meghan i zarazem potępia rasistowskie i seksistowskie podteksty, jakie można spotkać w niektórych tekstach mediów

Początki miłości Meghan i Harry’ego

Meghan nie była ulubienicą dworu jednak skradła serce Harry’ego. Początki pary nie należały do najłatwiejszych, wszystko dlatego, że ukochana księcia była rozwódką, ale nie tylko… Cień na jej osobę rzucał fakt, że nie dość, iż miała za sobą nieudany związek, to na dodatek była aktorką. To te dwie rzeczy przyczyniły się do ukrywania przez nich związku. Ostatecznie jednak po około dwóch latach para wzięła królewski ślub. Uroczystość odbyła się 19 maja 2018 roku w kaplicy św. Jerzego na Zamku Windsor. Para doczekała się dwójki wspaniałych dzieci – syna Archie’go urodzonego w 2019 r. oraz córeczki Lilibet, która przyszła na świat w 2021 roku.

Jednak patrząc na obecne zachowanie pary, śmiało możemy stwierdzić, że się kochają i wspierają. Ekspert od mowy ciała stwierdził, że Meghan i Harry wysyłają do siebie sekretne komunikaty w czasie publicznych wyjść.

Źródła: www.o2.pl, www.se.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować