×

Harry umawiał się równocześnie z Meghan i inną kobietą. Konkurentka księżnej jest modelką

Okazuje się, że Meghan Markle nie była jedyna. Była też inna kandydatka do serca Harry’ego. Książę umawiał się z inną kobietą już po spotkaniu swojej przyszłej żony. Jego wybranką była piękna modelka.

Meghan Markle nie była jedyna

Syn Meghan i Harry’ego przyszedł na świat miesiąc temu, więc księżna wciąż przebywa na urlopie macierzyńskim. Jednak to nie znaczy, że przestała być głównym tematem plotek brytyjskich i amerykańskich tabloidów. Ostatnio w mediach pojawiła się historia o byłej dziewczynie Harry’ego. Okazuje się, że książę spotykał się z nią wtedy co ze swoją przyszłą żoną.

Harry poznał przyszłą księżną Sussex przez Violet von Westenholz w 2016 roku. Meghan Markle marzyła o związku ze sławnym Brytyjczykiem, dlatego bardzo chciała poznać przyszłego następce tronu. Po pierwszym spotkaniu, imprezowy w tamtych czasach Harry, nie planował związku.

Meghan markle i harry
Instagram

Meghan Markle nie była jedyna – kto był jej konkurentką?

Według zagranicznych tabloidów, po spotkaniu z Meghan, Harry poszedł na randkę z inną kobietą. Była nią Sarah Ann Macklin, śliczna modelka, która bardzo podobała się księciu. O ich związku wspomina Angela Levin, w swojej książce o rodzinie królewskiej:

Poznali się na prywatnej imprezie, kiedy jego relacja z Meghan dopiero zaczęła się rozwijać. Bombardował ją wiadomościami

meghan markle, sarah ann macklin
Instagram

Po wszystkim wrócił do Meghan Markle

Relacja księcia i modelki nie skończyła się niczym poważnym. Mają zupełnie inne podejście do życia, więc związek nie przetrwał. Piękna modelka prowadzi zdrowy styl życia i prawie nie pije alkoholu, więc mieli problem żeby się dogadać.

Po wszystkim, Harry zaczął angażować się w relację z Meghan. Może rzeczywiście nie zaiskrzyło między nimi od razu, ale teraz gołym okiem widać, że są w sobie bardzo zakochani.

Może Cię zainteresować

zamknij