×

Przyjaciółka Meghan zdradziła krępujący sekret księżej. Kiedyś miała do niej nietypową prośbę

Meghan Markle musiała długo pracować na to, by zostać zaakceptowaną jako potencjalny członek brytyjskiej rodziny królewskiej. Kiedy Harry oświadczył się swojej przyszłej żonie, wielu zarzucało jej, że nie ma uczciwych zamiarów. Świadczyć o tym również wyznanie przyjaciółki Meghan Markle.

Wyznanie przyjaciółki Meghan Markle

Przeszłość żony księcia Harry’ego jest dość problematyczna dla konserwatywnej rodziny królewskiej. Meghan Markle jest rozwódką i ma wielu słynnych przyjaciół. Niektórzy z nich zdecydowanie nie pasowali do wizerunku idealnej żony dla księcia.

Jeszcze przed związkiem Meghan Markle z Harrym, obecna księżna Sussex przyjaźniła się z Lizzie Cundy. Gwiazda brytyjskiej telewizji zdradziła, że podczas jednej z imprez charytatywnych, odbyła z Markle bardzo ciekawą konwersację:

Prowadziłyśmy babską rozmowę i zapytała mnie: „Znasz jakichś sławnych facetów? Jestem singielką i naprawdę kocham Anglików”. Powiedziałam: „Znajdziemy ci kogoś”.

Meghan Markle postawiła na swoim

Lizzie, jako dobra przyjaciółka, chciała poznać ją ze sportowcem Ashleyem Cole, ale Meghan nie była zainteresowana. Jednak trzy lata później, jej marzenie się spełniło i zaczęła umawiać się z księciem Harrym.

Cundy chciała wówczas porozmawiać z Meghan, więc umówiły się na spotkanie. Ostatecznie nigdy do niego nie doszło, ponieważ księżna urwała kontakt. Angielska prezenterka twierdzi, że to rodzina królewska kazała jej ograniczyć kontakt z przyjaciółmi z przeszłości.

Od kiedy Meghan Markle zaręczyła się z Harrym, wielu z jej znajomych twierdziło, że robi to tylko dlatego, że od zawsze chciała zostać członkiem rodziny królewskiej i miała obsesję na punkcie księżnej Diany.

Myślicie, że w słowach Lizzie Cundy jest ziarnko prawdy?

Polecane

Może Cię zainteresować