×

Meghan i Harry przywiozą dzieci na pogrzeb królowej Elżbiety II? Zastanawiają się nad jednym

Meghan i Harry przywiozą dzieci na pogrzeb królowej Elżbiety II? To pytanie stawia sobie dziś wiele osób, które na co dzień śledzą losy i poczynania rodziny królewskiej. Czy właśnie poznaliśmy odpowiedź?

Reklama

Śmierć i pogrzeb królowej Elżbiety II

8 września 2022 roku zapisze się w historii Wielkiej Brytanii grubymi, czarnymi literami. Tego dnia, po 70-ciu latach panowania, w pałacu Balmoral w Szkocji odeszła do wieczności królowa Elżbieta II. Miała 96 lat. Oficjalny komunikat o śmierci brytyjskiej monarchini pojawił się 8 września ok. godz. 19:30 czasu polskiego, jednak szybko pojawiły się doniesienia, że królowa zmarła wcześniej. Jak się okazało, brytyjski rząd przez pewien czas trzymał tę informację w tajemnicy.

Dziś znana jest już oficjalna data pogrzebu królowej. Pałac Buckingham wydał oficjalny komunikat w tej sprawie 10 września, czyli dwa dni po śmierci brytyjskiej monarchini. Datę pogrzebu wyznaczono na 19 września. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w Opactwie Westminsterskim w Londynie. Następnie trumna z ciałem królowej zostanie złożona w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze.

Reklama

Czy Meghan i Harry przywiozą dzieci na pogrzeb królowej Elżbiety II?

Książę Harry i księżna Meghan byli w Wielkiej Brytanii, gdy królowa Elżbieta II zmarła i wszystko wskazuje na to, że zostaną na Wyspach przynajmniej do pogrzebu monarchini. Jak podaje portal metro.co.uk, po ponad tygodniu rozłąki z dziećmi – 3-letnim Archiem i roczną Lilibet – para podobno zastanawia się, czy poprosić mamę Meghan, Dorię, aby zabrała dzieci i przyleciała z nimi do Wielkiej Brytanii. Jeśli rozłąka wciąż będzie dawała im się we znaki, prawdopodobnie tak się stanie. Póki co wszystko wskazuje na to, że ostateczna decyzja wciąż nie zapadła.

Książę i księżna Sussex na dobre urządzili się w USA

Książę Harry i księżna Meghan już jakiś czas temu porzucili obowiązki na królewskim dworze i osiedlili się w USA. W związku ze zmianami w życiu, ograniczyli swoją obecność w mediach. Rzadko pokazują w sieci swoje życie za oceanem, a jeśli już robią wyjątek, raczej robią to dla promocji kolejnego projektu ich fundacji „Archewell”.

Źródła: metro.co.uk

Może Cię zainteresować