×

Maturzyści krzyczeli Jeb*ć PiS i tańczyli. Tak bawili się na Studniówce

Maturzyści krzyczeli „Jeb*ć PiS” w czasie Studniówki w III LO w Elblągu. Oryginalne nagranie zniknęło już z sieci, ale nie od dziś wiadomo, że to, co raz do niej wrzucone, już nigdy z niej nie ginie… Głos w tej bulwersującej sprawie zabrała pani dyrektor placówki. Co myślicie na temat zachowania maturzystów? Widzieliście już ten krótki, aczkolwiek dosadny film?

Wulgarny utwór na studniówce

Do tego wzbudzającego tak dużo kontrowersji i emocji zdarzenia doszło 15 stycznia w lokalu o nazwie „Nowa Holandia” w Elblągu. To właśnie tam odbyła się zabawa studniówkowa tamtejszego III Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II. Nie da się ukryć, że młodzież bawiła się wyśmienicie, zwłaszcza gdy z głośników zaczął dobiegać wulgarny utwór rapera Cypisa. Jest to jego przeróbka piosenki „Call on me”. Możemy tam usłyszeć jeden z najbardziej popularnych w ostatnim czasie zwrotów adresem partii rządzącej – „***** ***”. Nie ma co ukrywać, że odtworzenie tego kawałka wielu osobom bardzo się nie spodobało i obiektywnie rzecz biorąc nie ma w tym nic dziwnego.

Maturzyści krzyczeli Jeb*ć PiS w czasie Studniówki

Fragmenty imprezy trafiły na TikToka. Widać i słychać, jak uczniowie podskakują na parkiecie i wznoszą okrzyki „Je**ć PiS”. Oryginalne nagranie już usunięto, ale oczywiście pojawiły się kopie. Całe zdarzenie odbiło się szerokim echem.

Teraz serwis TVP Info zwrócił się do dyrektorki liceum w Elblągu z prośbą o komentarz odnośnie studniówkowych wydarzeń. Pani Barbara Orzech powiedziała:

Wychowawcy zareagowali na sytuację podczas imprezy i przeprowadzili rozmowę z DJ-em, ale niestety utwór już wybrzmiał. Jestem już po rozmowie z firmą DJ Megafon, która dobierała utwory. Takie zachowanie (…) jest absolutnie naganne. Niestety, incydent miał miejsce około godziny 2, gdy nie było mnie już na studniówce, jednak już w poniedziałek została ta sprawa omówiona w pokoju nauczycielskim i wychowawcy zostali zdyscyplinowani

To jeszcze nie wszystko. Jak wynika z doniesień TVP Info uczeń, który doprowadził do tej sytuacji, ma otrzymać naganę od dyrektora szkoły.

Źródła: www.tvp.info, www.fakt.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij