×

Matka zabójcy Kristiny przerywa milczenie. Jej słowa są porażające

Internauci piszą o tym, jak bardzo współczują rodzinie 10-letniej Kristinki. Pojawiają się także głosy, z których wynika, że ludzie współczują także rodzicom mordercy. „Kristina nie żyje i jej bliscy stracili dziecko, ale rodzina Jakuba także straciła syna”. W końcu przemówiła matka zabójcy Kristiny.

22-latek po morderstwie myślał, że schowa się przed policją w remontowanym domu po jego dziadkach. Odświeżał budynek, który jego mama chciała mu przekazać na dobry start w dorosłe życie

Najwidoczniej Jakub był przekonany, że to będzie dobre alibi. Monika A. nawet w najgorszych koszmarach nie przypuszczałaby, że jej syn doprowadzi do takiej zbrodni.

matka zabójcy Kristiny

Matka zabójcy Kristiny nie kryje emocji. Jej ukochany syn, który do tej pory nie przejawiał żadnej agresji nagle odebrał życie niewinnemu dziecku…

W rozmowie z Super Expressem nie kryła ogromnych emocji: „Gigantyczna tragedia. Będę musiała z tym żyć do końca życia. Jestem w szoku”. Przypomnijmy, że 22-letni Kuba zakochany w starszej od siebie kobiecie zamordował z premedytacją jej 10-letnią córeczkę i upozorował zbrodnię na tle seksualnym. Śledczy są przekonani, że zbrodni była zaplanowana.

Może Cię zainteresować

zamknij