×

Mateusz Borkowski z „Gogglebox” skończył 35 lat. Pokazał się bez koszulki

Mateusz Borkowski z Gogglebox skończył 35 lat. Z tej okazji podzielił się ze swoimi fanami na Instagramie niesamowitym zdjęciem. Przemiana sylwetki uczestnika popularnego telewizyjnego show robi ogromne wrażenie i inspiruje.

Mateusz Borkowski z Gogglebox skończył 35 lat

35-letni Mateusz Borkowski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci programu Gogglebox. Przed telewizorem. Widzowie zapamiętali mężczyznę za sprawą jego poczucia humoru oraz bardzo otyłej sylwetki. Na szczęście to drugie należy już do przeszłości, bowiem Mateusz zrzucił aż 160 kg, a po nadwadze nie pozostało śladu. Walka ze zbędnymi kilogramami nie była łatwa. Mateusz musiał przejść operację zmniejszenia żołądka, przejść na dietę i wprowadzić w swoje życie aktywność fizyczną. Pozbycie się tak ogromnego ciężaru sprawiło, że mężczyzna odetchnął z ulgą i otrzymał nowy zastrzyk energii. Jego metamorfoza stała się dla wielu osób inspiracją do tego, aby podejmując aktywność fizyczną i zmieniając swoją dietę, zawalczyć o wymarzoną sylwetkę.  Z okazji swoich urodzin, uczestnik „Gogglebox” zamieścił na Instagramie zdjęcie bez koszulki. Internauci zareagowali niezwykle pozytywnie, widząc, jak bardzo zmieniło się ciało Mateusza za sprawą nowego trybu życia.

Brzuch Mateusza Borkowskiego

Nie od dziś wiadomo, że odchudzanie ma ogromny wpływ na spadek napięcia skóry i powstawanie rozstępów. Jak łatwo się domyślić w przypadku tak drastycznego odchudzania, jakie przeszedł Mateusz Borkowski, pewne „efekty uboczne” są nieuniknione. Mężczyzna opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcie z okazji jego trzydziestych piątych urodzin. Mateusz trzyma w ręce urodzinowy balon, jednak to nie on przykuwa uwagę, lecz mocno pomarszczona skóra na brzuchu jubilata. Jest to zapewne efekt rozciągnięcia się skóry pod wpływem otyłości, z którą jeszcze niedawno zmagał się uczestnik „Gogglebox”. W opisie zdjęcia możemy przeczytać:

35 lat na karku i 4 lata formy olimpijskiej tak nieidealnej. Zazdro, wiem, ale Goodlife Forever trwa i trwać będzie.

Fani zasypali Mateuszami miłymi komentarzami, w których chwalili go za wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia upragnionej masy ciała. Nie zabrakło również życzeń urodzinowych. Obserwujący go pisali:

Podziwiam za odwagę. Super metamorfoza. Uwielbiam Cię. Spełnienia marzeń

Już 4 lata? A ja dalej pamiętam jak przychodziłeś do żabki po prażynki bekonowe. Wygląd sztosik! Zazdro

Gratulacje. Wszystkiego najlepszego

My również życzymy Mateuszowi wszystkiego najlepszego i wierzymy, że utrzyma obecną masę ciała.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować