×

Ciężarna 19-latka leżała w kałuży własnej krwi. Znaleziono jeszcze 4 ciała

Masowe morderstwo pochłonęło sześć osób, wliczając nienarodzone dziecko 19-latki. Tak brutalnej zbrodni nie było w Indianapolis od dawna.

Horror w Indianapolis

W amerykańskim Indianapolis doszło do masowego morderstwa pięciu osób, w tym jednej ciężarnej. 19-letnia Kiara Hawkins została znaleziona w kałuży krwi. Jeszcze żyła, gdy do mieszkania weszła policja. Niestety, mimo błyskawicznie przeprowadzonej reanimacji, nie udało się uratować ani jej, ani dziecka.

Oprócz nich w strzelaninie zginęła czteroosobowa rodzina Childsów. 42-letni rodzice, Kezzie i Raymond i dwoje ich dzieci: 18-leni Elijah i 13-letnia Rita.

Jakie relacje łączyły ciężarną 19-latkę z rodziną Childsów, ustali śledztwo.

Masowe morderstwo

Wszyscy zostali zamordowani w skromnym mieszkaniu Childsów. Miejscowa społeczność jest zszokowana brutalnością tej zbrodni. Tak bestialskiego ataku nie było w stanie Indiana od ponad dekady.

Prowadzący śledztwo szef miejscowej policji Randal Taylor, który jako pierwszy nazwał tę straszliwą zbrodnię masowym morderstwem, zanim określenie podchwyciły media, ujawnił, że ubóstwo panujące w mieście sprzyja wzrostowi przestępczości, jednak to, co zdarzyło się w skromnym mieszkaniu w centrum Indianapolis, „to inny rodzaj zła”. Jak stwierdził:

Na podstawie dowodów, które zebraliśmy do tej pory, mogę powiedzieć, że ofiary nie były przypadkowe.

Do tej pory policja nie dokonała żadnych zatrzymań, ani nie wytypowała podejrzanych. Śledztwo nadzoruje biuro terenowe FBI. Jak zapowiedział burmistrz miasta Joe Hogsett, w śledztwo zostaną zaangażowane wszystkie siły:

On lub oni sprowadzili terror na naszą społeczność. Chcę, żebyście wiedzieli, że już po was idziemy.

Źródła: www.fakt.pl, www.kiro7.com

Może Cię zainteresować