×

29-letnia modelka zastrzelona podczas koncertu. To żona popularnego piłkarza

29-letnia modelka zastrzelona podczas koncertu. Kobieta siedziała niedaleko dilera narkotykowego, który był celem ataku. „Tak będę cię wspominać kochanie, z tym pięknym uśmiechem i wielkim sercem” – napisał w mediach społecznościowych piłkarz Ivan Torres, mąż kobiety.

Kim jest Cristina Vita Aranda?

Cristina Vita Aranda pracowała jako modelka i influencerka. Działalność w mediach społecznościowych przyniosła kobiecie dużą popularność. Jej konto na Instagramie śledziło ponad pół miliona osób. Cristina propagowała zdrowy styl życia, była miłośniczką fitnessu i trenerką personalną.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Cristina Aranda (@vitaaranda)

Prywatnie Aranda była żoną znanego paragwajskiego piłkarza Ivana Torresa. Byli małżeństwem z dziesięcioletnim stażem, niestety ostatnio nie układało im się najlepiej, a Cristina poinformowała nawet, że zamierza wystąpić o rozwód.

Jestem smutny i bardzo cierpię. Dam jednak z siebie wszystko, by walczyć o wspólną przyszłość

– skomentował te doniesienia Torres.

Para miała trójkę dzieci. Piłkarz starał się ratować związek i walczył o to, by nie doszło do rozwodu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Cristina Aranda (@vitaaranda)

29-letnia modelka zastrzelona podczas koncertu

O tym, że relacje pomiędzy Cristiną i jej mężem nieco się poprawiły, świadczy fakt, że para pojawiła się razem na koncercie podczas muzycznego festiwalu Ja’umina Fest w mieście Asuncion. Niestety to podczas tego koncertu doszło do ogromnej tragedii.

Aranda i Torres zajęli miejsca w strefie VIP. Jak się okazało, w tej strefie siedział także lokalny diler. To on miał zginąć. Stało się inaczej.

Przeznaczenie, a może ogromny pech? Żona piłkarza znalazła się w niewłaściwym czasie i niewłaściwym miejscu. Doszło do strzelaniny, w trakcie której rannych zostało pięć osób, w tym Cristina. Kobieta została postrzelona w głowę. Cristinę natychmiast przewieziono do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jej życie. Niestety mimo to kobieta zmarła. Jak informuje „Fakt”, reanimację przerwano po 25 minutach.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Cristina Aranda (@vitaaranda)

Cristina była jedną z dwóch śmiertelnych ofiar strzelaniny podczas koncertu w Asuncion. Więcej szczęścia miała partnerka innego piłkarza – Victora Salazara. Kobieta została ranna w nogę.

Ivan Torres pożegnał żonę w poruszających słowach:

Tak będę cię wspominać kochanie, z tym pięknym uśmiechem i wielkim sercem

– napisał w mediach społecznościowych.

Fotografie:

Może Cię zainteresować