×

Nie żyje żona piłkarza. 27-latka zginęła tragicznie w wypadku samochodowym

Nie żyje żona piłkarza. 27-letnia modelka zginęła tragicznie na autostradzie. Prowadziła mercedesa męża, gdy nagle zderzyła się z innym samochodem osobowym, a następnie wbiła się w ciężarówkę. Nie miała szans na przeżycie. Pojazd został zmiażdżony, dlatego by wyciągnąć zwłoki kobiety „znanej z szybkiej jazdy” potrzebny był specjalistyczny sprzęt. Nagranie z miejsca tragedii przyprawia o dreszcze.

Nie żyje żona piłkarza

Ukraiński piłkarz Ołeh Danczenko przechodzi teraz ciężkie chwile. Został wdowcem w wieku 27 lat po tym, jak jego żona Victoria zginęła w tragicznym wypadku samochodowym w pobliżu Odessy. Byli ze sobą od 2017 roku, a trzy lata później wzięli ślub.

27-letnia modelka, która ukończyła psychologię na Narodowym Uniwersytecie Handlu i Ekonomii w Kijowie, była znana w mediach społecznościowych. Tam wielokrotnie publikowała filmiki, na których chwali się z przekraczania dozwolonej prędkości podczas jazdy samochodem i z ignorowania przepisów drogowych. Była „znana z szybkiej jazdy”.

Feralnego dnia Victoria Danczenko jechała mercedesem swojego męża po autostradzie łączącej Kijów i Odessę. Według ukraińskich doniesień, 27-latka zderzyła się ze srebrną Kia, a następnie uderzyła w ciężarówkę i wypadła z drogi. W wyniku zdarzenia odniosła poważne obrażenia i zmarła na miejscu.

Modelka nie miała żadnych szans na przeżycie tego wypadku. Samochód, który prowadziła, został kompletnie zniszczony. Aby wydobyć ciało 27-latki z wraku konieczne było rozcinanie karoserii.

Ukraińska WAG kilka minut przed zdarzeniem miała przesłać na swojego Instagrama wideo z mercedesa. Profil Victorii ma jednak charakter prywatny, dlatego publikujemy tylko nagranie z miejsca wypadku. Widok mrozi krew w żyłach.

Kim jest Ołeh Danczenko?

Ołeh Danczenko urodził się 1 sierpnia 1994 r. w Zaporożu. To ukraiński piłkarz, grający na pozycji pomocnika.

Danczenko jest obecnie na wypożyczeniu z AEK Ateny do swojego rodzinnego miasta Zoria Ługańsk. Wcześniej występował w Rubinie Kazań, Anży Machaczkała i Szachtarze Donieck. Karierę piłkarską rozpoczął zaś w Dynamo Chmielnicki w 2011 roku.

Był styczeń 2022 roku. W dniu, w którym 27-latek oficjalnie uzgodnił warunki z ukraińskim zespołem dotarła do niego wstrząsająca wiadomość o śmierci żony. Piłkarz nie skomentował tragedii, ale w mediach społecznościowych lawino posypały się dla niego wyrazy współczucia.

Źródła: londonnewstime.com, newsbeezer.com, sportowefakty.wp.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować