×

Kim jest żona Łukasza Fabiańskiego? Anna od lat unika obecności w mediach

Kim jest żona Łukasza Fabiańskiego? To pytanie powróciło w związku z zakończeniem przez bramkarza kariery w reprezentacji. Przez wszystkie lata występów Łukasza Fabiańskiego prawie nic nie słyszeliśmy o jego ukochanej. Jak to możliwe?

Wzruszające pożegnanie

Wczorajszy mecz Polski z San Marino był dla Łukasza Fabiańskiego ostatnim występem w koszulce narodowej reprezentacji. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem na bramkarza czekała w szatni wspaniała niespodzianka. Na telewizorze zamieszczonym w pomieszczeniu zaprezentowano film przygotowany na tę okazję specjalnie dla Fabiańskiego. Materiał składał się z zabawnych wypowiedzi jego kolegów z boiska oraz trenerów związanych z jego osobą. Po seansie w szatni rozległy się gromkie brawa. Piłkarz przyznał w rozmowie z dziennikarzami TVP, że trudno było mu powstrzymać emocje.

To, co wydarzyło się w szatni przed spotkaniem, wybiło mnie z profesjonalnego nastawienia do meczu.

Ostatni mecz Łukasza Fabiańskiego w kadrze to także świetna okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat jego życia osobistego. Jak dotąd piłkarz bardzo rzadko pojawiał się publicznie w towarzystwie swojej żony. Anna Grygier-Fabiańska w odróżnieniu od pozostałych WAGS nie prowadzi działalności w mediach społecznościowych. Unika również występów w mediach.

Kim jest żona Łukasza Fabiańskiego?

Para poznała się w liceum w 2005 roku. Łukasz Fabiański już wtedy wiedział, że swoją przyszłość zamierza związać właśnie z piłką nożną. W tamtym czasie uczęszczał do Młodzieżowej Szkółki Piłkarskiej w Szamotułach. Piłce nożnej poświęcał najwięcej czasu. W jednym z wywiadów Łukasz Fabiański wyznał, że początki jego znajomości z Anną były całkiem normalne.

Ciekawe, że przez cztery lata, mimo że się lubiliśmy i spędzaliśmy ze sobą sporo czasu, nic między nami nie iskrzyło.

Uczucie zrodziło się dopiero z czasem. Wzięli ślub w czerwcu 2013 roku. Uroczystość miała skromny charakter. Na weselu obecni byli wyłącznie bliscy oraz przyjaciele młodej pary. Fabiańscy celowo do ostatniej chwili nie podali miejsca organizacji wesela, ponieważ chcieli uniknąć obecności mediów. Po ślubie Anna Grygier-Fabiańska nie poszła w ślady innych żon piłkarzy i nie zdecydowała się na karierę w świecie show biznesu. Zamiast tego skupiła się na wychowywaniu sześcioletniego dziś syna. Co ciekawe, żona bramkarza nie prowadzi nawet profili w mediach społecznościowych i nie zabiega o zainteresowanie prasy.

W internecie prawie w ogóle nie ma zdjęć przedstawiających życie rodzinne Fabiańskich. Piłkarz na Instagramie publikuje głównie fotografie z treningów oraz meczów. Sporadycznie dzieli się zdjęciami wykonanymi np. z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Fotografie: Instagram, Facebook, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij