×

Obca osoba powiedział jej, że po metamorfozie ma 42 lata. 61-latka nie mogła w to uwierzyć

Wielokrotnie pisaliśmy już o przemianach pod okiem Christophera Hopkinsa, który zmienia wygląd kobiet po 40. roku życia, które często przez obowiązki zapominają o tym, że także są ważne i powinny zrobić coś dla siebie.

Tym razem główną bohaterką była 61-letnia Mary Johnson z Fargo w Północnej Dakocie, która wiedziała mniej więcej, czego może się spodziewać, bo oglądała metamorfozy, których dokonywał fryzjer cudotwórca. Była podniecona, ale bała się, że zmiana może nie przypaść jej do gustu. Wiedziała jednak, czego nie chce i to skrupulatnie przekazała Christopherowi.

Miałam swoją wizję, ale musiałam też pamiętać o pewnych standardach, które panują u mnie w pracy. Nie mogłam sobie pozwolić na kolorowe włosy, czy szalone cięcie.

Mary niepotrzebnie się martwiła, bo i tym razem stylista udowodnił, że dokładnie wie, czego pragną kobiety.

To, jak czujesz się w środku, powinno mieć przełożenie na to, jak widzą Cię inni! Mary ma piękną duszę i teraz to w końcu widać!

Nie mogła ukryć podekscytowania, gdy przejrzała się w lustrze. Christopher nie tylko dobrał odpowiedni kolor, który rozświetlił cerę kobiety, ale pokazał, jak ma się czesać i delikatnym makijażem podkreślać urodę. Do tego sama kobieta przyznała, że musi zmienić całą swoją garderobę. Brawo za podjęcie takich decyzji!

Sami przyznacie, że Mary wygląda olśniewająco i zdecydowanie młodziej.

Nie mogłam uwierzyć, że Chris zmienia tak pięknie kobiety, ale gdy spojrzałam na siebie, poczułam się tak, jakbym patrzyła na kogoś innego.

Może Cię zainteresować

zamknij