×

Daniel Martyniuk chce się pogodzić z byłą żoną. Robi to dla dobra córki?

Daniel Martyniuk chce się pogodzić z byłą żoną. Chodzi o dobro ich córki. Krnąbrny syn króla disco polo poszedł w końcu po rozum do głowy?

Afera goni aferę

Jakiś czas temu Daniel Martyniuk rozwiódł się ze swoją żoną Eweliną. Od tamtej pory szkalował i wyzywał swoją byłą partnerkę w mediach, co tylko przynosiło mu większy rozgłos. Dzięki temu niemal codziennie syn króla disco polo gościł na pierwszych stronach serwisów plotkarskich.

W konflikt byłych małżonków wtrącała się nawet Danuta Martyniuk, która bez ogródek stwierdziła, że matka jej wnuczki jest „z**raną g*wniarą”. Domagała się również od Eweliny zwrotu pierścionka zaręczynowego, a nawet pokazywała od niej SMS-y.

W końcu skruszona Danuta postanowiła przeprosić byłą synową za swoje zachowanie:

Chciałabym przeprosić Ewelinę i jej rodziców za wszystko, co powiedziałam przed sądem. Nie powinnam dopuścić, żeby zawładnęły mną złe emocje. W nerwach wypowiedziałam zbyt wiele przykrych słów

– powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

Okazuje się, że po rozum do głowy poszedł też sam Daniel.

Martyniuk chce się pogodzić z byłą żoną

Syn Zenona Martyniuka widocznie ochłonął już po emocjonującym rozwodzie. Widocznie potrzebował na to trochę więcej czasu. W rozmowie z Super Expressem mężczyzna wyznał, że chciałby naprawić relacje z byłą żoną dla dobra ich córki:

Przyznaję, że nie powinienem publicznie zdradzać naszych sekretów rodzinnych. Nie udało nam się małżeństwo, ale mam nadzieję, że kiedy wyjaśnimy sobie pewne sprawy, będziemy mogli przynajmniej się przyjaźnić. W końcu przeżyliśmy razem z Eweliną kilka pięknych chwil. Zależy nam obojgu, żeby Laura dorastała w spokoju i miłości. Dołożę wszelkich starań, by niczego jej nie brakowało.

Daniel złożył także poważną deklarację. Powiedział, że postara się być dobrym ojcem:

Może nie byłem najlepszym ojcem, ale zamierzam to naprawić. Chcę widywać się z córką tak często, jak to tylko możliwe i postaram się tak żyć, żeby nigdy się za mnie nie wstydziła. Bardzo tęsknię za Laurą. Wiele złego się wydarzyło, ale chcę naprawić nasze relacje.

Na koniec obiecał także, że nie będzie już publicznie atakował ani Eweliny Golczyńskiej, ani jej rodziny:

Obiecuję już więcej nie wypowiadać się na temat Eweliny i byłych teściów w internecie.

Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?

Źródła: plejada.pl, natemat.pl, www.plotek.pl, www.pudelek.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), YouTube, Instagram

Może Cię zainteresować