×

Marta Manowska pokazała się w bikini. Fani byli zachwyceni

Marta Manowska wróciła właśnie z wakacji, które spędziła na Bali. Podczas wypoczynku gwiazda chętnie chwaliła się zdjęciami z błogiej wyspy, gdzie całe dniami relaksowała się podczas pieszych wycieczek po egzotycznej okolicy lub opalała się na plaży w stroju kąpielowym. Jedno z takich ujęć w szczególny sposób przypadło do gustu fanów. Chodzi o zdjęcie, na którym Marta Manowska pokazała się w bikini.

Marta Manowską czeka sporo pracy

Prezenterka TVP na Bali zbierała energię do dalszej pracy, a tej w ostatnim czasie ma naprawdę sporo. Przypomnijmy, że prezenterka prowadzi program „Rolnik szuka żony”, a już niedługo zobaczymy ją w „The Voice Senior”. Wielu widzów kojarzy ją również z programu „Sanatorium miłości”, gdzie bardzo angażowała się w życie starszych uczestników.

Zdjęcie z wanny pełnej płatków róż

Już samym początek wypad na Bali skradło serce prezenterki. Manowska została bowiem powitana niczym prawdziwa królowa. Na miejscu czekała na nią kąpiel w wannie pełnej pięknych kwiatów. Nie wszystkim się to jednak spodobało, o czym świadczyły komentarze internautów pod zamieszczonym przez Martę zdjęciem.

Marta Manowska pokazała się w bikini

Później było już tylko goręcej. Marta Manowska podzieliła się zdjęciem, na którym pozuje w bikini prezentując swoje wdzięki.

Jet lag, jest lagiem. Jest 6.00 Ja już nie śpię i myślę sobie, że gdybym miała prowadzić „Pytanie na śniadanie”, to pojechałabym na dwa tygodnie do Azji i byłabym przestawiona na cały rok pracy. Chodzę spać po 20.00, o 6.00 budzę się jak młody bóg. Marcelina Zawadzka, co ty na to? A tak na serio dziś parę spotkań, przymiarek i offy do nagrania, ale głównie zbieram się do księgarni. Indonezja. Sumatra, Jawa, Timor, kolonializm. Wkręciłam się. Miłego dnia wam życzę, choć chyba znów deszczowy. Zdjęcie na rozgrzewkę – napisała Marta Manowska pod gorącą fotografią

Reakcje fanów

Patrząc na zdjęcie Marty Manowskiej, ciężko nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że prezenterka prezentuje się rewelacyjnie. Takiego samego zdania są internauci, których komentarze były pełne zachwytu. Co na to wszystko gwiazda? Jak sama przyznała, swoją formę zawdzięcza treningom, które najczęściej praktykuje wieczorami.

Cudownie wyglądasz

Jaka chudzinka

Forma sztos

Kurde, a wydawałaś się taka grzeczna…

Wspaniała figura – piszą zachwyceni internauci

Spodziewalibyście się, że Marta Manowska skrywa pod ubraniem taką formę?

Polecane

Może Cię zainteresować