×

Marta Manowska dodała zdjęcie z wanny pełnej płatków róż. Nie wszystkim się to spodobało

Marta Manowska znana jest widzom z takich programów jak „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium miłości”, a już wkrótce zobaczymy ją również w „The Voice Senior”, w którym to osoby powyżej 60. roku życia będą mogły sprawdzić swoje umiejętności wokalne. Prezenterka ostatnio ma za sobą bardzo pracowity okres, bowiem sporo czasu spędzała na planach różnych projektów. Teraz przyszedł czas na zasłużony wypoczynek na pięknej wyspie Bali, skąd Marta Manowska dodała zdjęcie z wanny pełnej płatków róż. Na reakcje internautów nie musiała długo czekać. Nie wszystkie z nich były jednak pełne zachwytu.

Marta Manowska dodała zdjęcie z wanny pełnej płatków róż

Bali. Rajska wyspa, którą bez dwóch zdań chciałyby zobaczyć miliony ludzi na całym świecie. To właśnie tam Marta Manowska wybrała się na upragniony urlop. Kiedy dotarła na miejsce, została przywitano iście po królewsku, bowiem czekała na nią kąpiel w wodzie pełnej płatków róż. Prezenterka postanowiła pochwalić się wyjątkową chwilą na swoim Instagramie.

Bali wzywa/Bali is calling Uluwatu?? – napisała pod fotografią

Reakcje fanów

Jak cudownie Martusia! ❤️?

Pięknie ?

Nie wszyscy fani zachwycali się jednak fotografią prezenterki i zazdrościli jej rajskiego wypadu. Jeden z nich zasługuje na szczególną uwagę. Autor wpisu odniósł się bowiem do natury i ekologii, o której w ostatnim czasie zrobiło się wyjątkowo głośno.

Jak można ukrócić życie tylu pięknym kwiatom? I na dodatek czuć się z tym szczęśliwie? Myślę, że w momencie, kiedy mówi się tyle o ochronie natury, osoby publiczne powinny wstydzić się takich czynów! A tu jaka radość?! Wstyd, gdzie tu mowa o ekologii? Przecież z takich drobiazgów zbudowana jest nasza ziemia – napisała jedna z obserwatorek

Marta Manowska nie miała zamiaru udawać, że nie widzi tego komentarza i postanowiła odpowiedzieć.

Myślę, że to opadnięte kwiatki, nie zrywane. Przygotowane na przyjazd. Jestem wegetarianką, oszczędzam wodę, światło, ograniczam plastik. Polecam – napisała prezenterka

Autorka kontrowersyjnego wpisu na tym jednak nie poprzestała.

Myślę ze jest wiele ciekawszych rzeczy do zrobienia w życiu niż kąpiel w kwiatach. Przeraża mnie twój brak szacunku do kwiatów, a jeszcze bardziej do ludzi ?

A Ty po czyjej stronie jesteś? Uważasz, że prowadząca program „Rolnik szuka żony” powinna sobie darować taką kąpiel? A może jak najbardziej sobie na nią zasłużyła i zupełnie nie powinna przejmować się opiniami innych? Swoją drogą, co myślisz o jej odpowiedzi na wpis internautki?

Polecane

Może Cię zainteresować