Linkiewicz zawalczy w Fame MMA 4. Jej przeciwniczka to większa skandalistka niż Esmeralda

Marta Linkiewicz i Sex Masterka (Lil Masti) zawalczą już w połowie czerwca w Fame MMA 4. To będzie prawdziwa gratka dla ich fanów. Zaledwie kilka godzin po opublikowaniu trailera w sieci dosłownie zawrzało. Niektórzy już zacierają ręce i nie mogą się doczekać!

W oktagonie zmierzą się Marta Linkiewicz i Sex Masterka! (Lil Masti)

Marta Linkiewicz jeszcze w marcu triumfowała nad Esmeraldą Godlewską. Już wtedy dała do zrozumienia, że bardzo spodobał jej się ten rodzaj sportu i prawdopodobnie nie jest to jej ostatni raz, kiedy pojawia się w oktagonie. Oczywiście Linki Master nie miała zamiaru rozczarować swoich fanów! Tym razem zmierzy się z Sex Masterką, która aktualnie zmieniła pseudonim na Lil Masti.

Marta-LinkiewiczUdostępnijSex-MasterkaUdostępnij
Lewandowska przez przypadek ujawniła na zdjęciu swój tatuaż. Posypały się komentarze

Przeszłość obu pań

Linki Master

Marty Linkiewicz większości z Was z pewnością nie trzeba przedstawiać. Jest swego rodzaju fenomenem w polskim show-biznesie. Sławę przyniosło jej śmiałe wyznanie o gorącej nocy z popularną grupą raperów w wynajętym busie. Linki Master umiejętnie wykorzystała zainteresowanie i bezsprzecznie stała się gwiazdą Internetu. Na Instagramie śledzi ją już ponad 855 tysięcy osób. No cóż…

Linki MasterUdostępnij
Zdjęcie Roksany Węgiel z Izraela wywołało skandal. "Pół dupci ci widać"

Lil Masti

To Aniela Bogusz, która już kilka lat temu wkroczyła do polskiej sieci jako Sex Masterka. Nagrywała śmiałe filmiki, a później zaczęła tworzyć jeszcze śmielsze hity. Kto z nas miał to nieszczęście i słyszał „Poka sowę”? Chyba niemal każdy internauta. Choć krótko po tym jej artystyczny „dorobek”, jak i ona sama zniknęły z Internetu, wkrótce pojawiła się znów ze zmienionym pseudonimem i nowym hitem „Feniks”, który nawiązuje do przemiany.

Lil MastiUdostępnijSex Masterka Fame MMAUdostępnij

Czekacie na tę walkę? Kto wygra?

Zobacz także:

Źródło: youtube.com, natemat.pl, jastrzabpost.pl | Fotografie: youtube.com, instagram.com