×

Linkiewicz zawalczy w Fame MMA 4. Jej przeciwniczka to większa skandalistka niż Esmeralda

Marta Linkiewicz i Sex Masterka (Lil Masti) zawalczą już w połowie czerwca w Fame MMA 4. To będzie prawdziwa gratka dla ich fanów. Zaledwie kilka godzin po opublikowaniu trailera w sieci dosłownie zawrzało. Niektórzy już zacierają ręce i nie mogą się doczekać!

W oktagonie zmierzą się Marta Linkiewicz i Sex Masterka! (Lil Masti)

Marta Linkiewicz jeszcze w marcu triumfowała nad Esmeraldą Godlewską. Już wtedy dała do zrozumienia, że bardzo spodobał jej się ten rodzaj sportu i prawdopodobnie nie jest to jej ostatni raz, kiedy pojawia się w oktagonie. Oczywiście Linki Master nie miała zamiaru rozczarować swoich fanów! Tym razem zmierzy się z Sex Masterką, która aktualnie zmieniła pseudonim na Lil Masti.

Marta-Linkiewicz

Sex-Masterka

Przeszłość obu pań

Linki Master

Marty Linkiewicz większości z Was z pewnością nie trzeba przedstawiać. Jest swego rodzaju fenomenem w polskim show-biznesie. Sławę przyniosło jej śmiałe wyznanie o gorącej nocy z popularną grupą raperów w wynajętym busie. Linki Master umiejętnie wykorzystała zainteresowanie i bezsprzecznie stała się gwiazdą Internetu. Na Instagramie śledzi ją już ponad 855 tysięcy osób. No cóż…

Linki Master

Lil Masti

To Aniela Bogusz, która już kilka lat temu wkroczyła do polskiej sieci jako Sex Masterka. Nagrywała śmiałe filmiki, a później zaczęła tworzyć jeszcze śmielsze hity. Kto z nas miał to nieszczęście i słyszał „Poka sowę”? Chyba niemal każdy internauta. Choć krótko po tym jej artystyczny „dorobek”, jak i ona sama zniknęły z Internetu, wkrótce pojawiła się znów ze zmienionym pseudonimem i nowym hitem „Feniks”, który nawiązuje do przemiany.

Lil Masti

Sex Masterka Fame MMA

Czekacie na tę walkę? Kto wygra?

Może Cię zainteresować