×

Margaret zdradziła, że ma córkę! 9-letnia dziewczynka już tworzy muzykę

Margaret w ostatnim czasie przeszła niesamowitą przemianę, nie tylko w sferze muzyki. Ślub z KaCeZetem, przerwa od show-biznesu, wyprowadzka z Warszawy, z dala od zgiełku miasta. Ale to nie koniec niespodzianek. Margaret zdradziła, że ma córkę!

Margaret zdradziła, że ma córkę

Problemy zdrowotne, w tym depresja, sprawiły, że Margaret postanowiła całkowicie odmienić swoje życie. Podjęła kilka odważnych kroków. Porzuciła stolicę, poślubiła KaCeZeta. Dojrzała, a muzykę pop postanowiła zamienić na hip-hopowe klimaty.

Ostatnio Margaret powróciła do mediów, by promować nowy album „Maggie Vision”. Udzieliła wywiadu Magdzie Mołek i opowiedziała zaskakujące historie ze swojego życia. Okazało się, że Margaret i KaCeZet wspólnie wychowują córkę! Noemi ma 9 lat i jest córką KaCeZeta z poprzedniego związku.

Jeszcze niedawno wokalistka podkreślała, że na razie nie planuje zostać mamą. Ale doskonale spełnia się za to w roli macochy.

Margaret zdradziła że ma córkę
Instagram

Margaret daje pasierbicy zły przykład?

Podczas rozmowy z Magdą Mołek, opublikowanej w serwisie YouTube na kanale „W moim stylu” Margaret opowiedziała dość kontrowersyjną anegdotę na temat swojej pasierbicy.

Ostatnio Emcia przyszła ze szkoły. Emcia, lat 9. Miała uwagę w dzienniku […] „Noemi powiedziała globalnie brzydkie słowo”. Nas to nurtowało, co to było za brzydkie słowo. Ona w ogóle nie chciała powiedzieć. I w końcu ja mówię: „Emcia, no powiedz, co to za brzydkie słowo”. No i Noemcia powiedziała, że chciała pochwalić koleżankę z ławki, że narysowała wyku…sty obrazek. Użyła właśnie tego słowa. Powiedzieliśmy, że miłe to jest, że tak chciała pochwalić swoją koleżankę i w zasadzie dobrze użyła tego wyrazu, ale żeby może jednak nie robiła tego w szkole w ten sposób

– opowiadała.

Szukaliśmy, od kogo to wyszło, no i właśnie ja tak lubię to słowo. To mogło być ode mnie

– wyznała szczerze.

Margaret zdradziła że ma córkę
Instagram

Na szczęście Noemi naśladuje macochę również w innej kwestii. Dziewczynka już zaczyna pisać swoją muzykę! Ciekawe, jakim gatunkiem muzycznym się zainteresuje w przyszłości.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij