×

Ojciec ukarał 13-latkę za prezent, który dostała od mamy. Obciął ją na chłopaka

W styczniu Kelsey Johnson skończyła 13 lat. Tuż przed swoimi urodzinami postanowiła, że chce odrobinę odmienić swój wizerunek. Dlatego jej mama, Christine, zabrała ją do fryzjera.

Piękne włosy!

Po wizycie w salonie Kelsey była naprawdę zadowolona ze swojej fryzury. Już w czasie drogi powrotnej zdążyła zrobić sobie kilka zdjęć i pochwalić się koleżankom.

Odwiedziny u ojca

Niestety, zadowolenie z nowej fryzury było bardzo krótkotrwałe. Kilka dni później 13-latka pojechała w odwiedziny do swojego ojca i macochy, aby spędzić z nimi urodziny. Tam spotkało ją coś bardzo przykrego.

Zdjęcia, które po powrocie Kelsey zrobiła jej mama, są naprawdę smutne. Dziewczynka wstydzi się nawet pokazać na nich twarz…

Jej długie i gęste włosy po prostu zniknęły…

Ojciec i macocha 13-latki ścięli piękne pasma, gdy zobaczyli jej nową fryzurę. Z niewiadomej przyczyny bardzo nie spodobały im się włosy Kelsey i postanowili, że z użyciem siły pozbędą się ich. Jakie było wytłumaczenie tej dwójki? „Pewne działania mają swoje konsekwencje”.

Bliscy 13-latki nie zostawili tak sprawy, zgłosili wszystko na policję. Ojciec i macocha pracują jako strażacy, ale już zostali zawieszeni.

Może Cię zainteresować

zamknij