×

Dagmara Kaźmierska o Heniu Majdanie. Nie powstrzymała się od mocnego komentarza

Dagmara Kaźmierska o Heniu Majdanie. Gwiazda TTV nie mogła się powstrzymać od komentarza, gdy zobaczyła zdjęcie dziecka. Co napisała?

Dagmara Kaźmierska o Heniu Majdanie

Mały Henio, jak przystało na dziecko celebrytów, świetnie radzi sobie z pozowaniem do zdjęć. Trzeba przyznać, że syn Majdanów jest wyjątkowo fotogeniczny i uroczy. Nic dziwnego, że ostatnio chłopiec coraz częściej pojawia się na instagramowych zdjęciach Perfekcyjnej Pani Domu.

Rozenek już z porodówki chętnie pokazywała synka i nie miała oporów przed tym, by dzielić się szczegółami z prywatnego życia. Niektórzy mieli jej to za złe, twierdząc, że traktuje chłopca jak słup reklamowy. Ale wielu followersów z pewnością obserwuje „Perfekcyjną” właśnie ze względu na małego Henia. Jego urok doceniła również Dagmara Kaźmierska, która pokusiła się ostatnio o wyjątkowy komentarz.

Rozenek dodała rodzinne zdjęcie, na którym pozuje wraz z mężczyznami swojego życia. Ale to najmłodszy z nich skradł całe show, co przyznała również Dagmara Kaźmierska.

No, mały jest nie do pobicia

– napisała Królowa Życia.

Rozenek natychmiast odpowiedziała

Chociaż pod zdjęciem Henia pojawiła się lawina komentarzy od internautów, Rozenek-Majdan natychmiast wyłapała komentarz Kaźmierskiej i błyskawicznie na niego odpowiedziała.

Jak to mawia mój mąż, kiedy słyszy komplementy dla Henia, „niedaleko pada jabłko od jabłoni”

– odpowiedziała dumna mama.

Z kolei w opisie do zdjęcia celebrytka napisała:

Kochani, zaczynamy nowy tydzień, więc wysyłamy Wam wszystkim, całą masę pozytywnej energii. Svenson to nawet próbuje hipnotyzować spojrzeniem.

Trudno nie przyznać jej racji (po wyprawie do Szwecji Henio pieszczotliwie nazywany jest przez swoich rodziców Svensonem).

Rozenek i Kaźmierska należą do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich celebrytek-influencerek. Ale łączy je także fakt, że obie mają synów i obie są z nich bardzo dumne. „Królowa życia” jest jednak mamą dorosłego Conana.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij