×

Syn gwiazdora disco polo usłyszał zarzuty. Co tym razem przeskrobał Daniel M.?

Daniel M. znów ma kłopoty. Syn gwiazdora disco polo usłyszał zarzuty w związku z sytuacją, która miała miejsce kilka miesięcy temu. Nie zakładał wówczas, że jego ciętym językiem może zainteresować się prokuratura, a jednak… Teraz przyjdzie mu za to zapłacić.

Kłopoty, kłopoty i jeszcze raz problemy…

Daniel M. już nie raz pokazał, że lubi kroczyć własnymi ścieżkami i nie liczy się z konsekwencjami. Był już oskarżany o znieważenie policjantów czy posiadanie narkotyków. Został także skazany za złamanie zakazu kierowania pojazdami. Sąd ostatecznie podtrzymał wyrok pierwszej instancji, który orzekł 10 tys. złotych grzywny, 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata i 6-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Syn gwiazdora disco polo wściekł się, kiedy usłyszał wyrok, a upust emocjom dał we wpisie pod adresem sędziny na Instagramie. Padły bardzo mocne słowa!

Z pozdrowieniami dla tych, co myślą, że sterują prawem, a tak naprawdę są niczym i brakuje im w życiu chłopa, wydając niesprawiedliwy wyrok, który prawdopodobnie został wydany przez czystą niechęć do drugiego człowieka i zazdrość chęci posiadania. 6 lat to cię twój chłop robił i nie zrobił, gdyż stwierdził, że takie barachło nie ma uczuć i nawet nie ma co kontynuować. Won pedałówo, co się masz za Boga. Pilnuj swojego życia, a nie oceniasz innych chamie.

syn gwiazdora disco polo usłyszał zarzuty
Instagram

Syn gwiazdora disco polo usłyszał zarzuty

Na nieszczęście Daniela M. jego post dotarł do Prokuratury Okręgowej w Ostrowi Mazowieckiej. Prokuratury, która wszczęła dochodzenie dotyczące zniesławienia i znieważenia sędziny z Sądu Okręgowego w Białymstoku. 32-latek usłyszał zarzuty.

Po zapoznaniu się z przekazanymi jej materiałami i po własnych ustaleniach prokuratura w Ostrowi Mazowieckiej wszczęła dochodzenie w sprawie zniesławienia i znieważenia sędzi Sądu Okręgowego w Białymstoku za pośrednictwem „środków masowego komunikowania się”. Po kilku miesiącach postępowania przygotowawczego postawiła Danielowi M. zarzuty zniesławienia i znieważenia sędzi z Białegostoku, w okresie 7-9 grudnia 2021 r. za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram

– poinformowała Polską Agencję Prasową rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce, Elżbieta Edyta Łukasiewicz.

Oprócz tego przekazano, że Daniel M. „pomówił pokrzywdzoną o takie zachowanie i właściwości, które naraziły sędziego na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania zawodu”.

Daniel M. nie przyznał się do winy

Z notatek PAP dowiadujemy się, że syn gwiazdora disco polo, Daniel M. odmówił składania zeznań i nie przyznał się do winy. Postępowanie przygotowawcze w sprawie wciąż trwa.

Źródła: rozrywka.radiozet.pl, www.pap.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x