×

Agnieszka Włodarczyk przechodzi trudne chwile. Bardzo martwi się o swojego synka

Agnieszka Włodarczyk przechodzi trudne chwile. Aktorka w lipcu po raz pierwszy została mamą. Teraz bardzo martwi się o swojego synka.

Narodziny dziecka

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś 7 lipca po raz pierwszy zostali rodzicami. Tego dnia na świat przyszedł ich synek, Milan. Aktorka rodziła w państwowym szpitalu i nie ukrywa, że była to świetna decyzja. Od tego czasu maluszek na stałe zagościł w relacjach na Instagramie świeżo upieczonej mamy, która cieszy się czasem spędzanym z dzieckiem.

Gwiazda, w przeciwieństwie do niektórych mam w show-biznesie, chętnie pokazuje w sieci twarz swojej pociechy. Już w dniu porodu pochwaliła się zdjęciem synka prosto ze szpitalnego łóżka. Równie chętnie odpowiada na pytania fanów, które dotyczą macierzyństwa. W jednym z postów podsumowała pierwsze 10 dni spędzonych z synkiem:

Jak wygląda sytuacja po dziesięciu dniach razem? Hmm, po pierwsze nie chodzimy śnięci, bo mały śpi bardzo ładnie z dwiema przerwami na jedzonko. Po drugie, jeśli chodzi o jedzonko, walczymy, żeby karmić piersią, ale okazuje się, że to nie jest takie proste (…) Na razie więc dokarmiamy mlekiem modyfikowanym o bardzo dobrym składzie, bo musimy przybrać na wadze… (właśnie wagę dla dziecka warto kupić przy okazji robienia wyprawki, bo nigdzie stacjonarnie ich nie ma). Zobaczymy, co będzie dalej…

Tym razem Agnieszka Włodarczyk szczerze wyznała w porannym Instastory, że ma za sobą trudną noc. Co się stało?

Agnieszka Włodarczyk przechodzi trudne chwile

Gwiazda nie ukrywa, że jako świeżo upieczona mama napotyka trudności w opiece nad małym dzieckiem. Z pomocą przychodzą jej internautki, które chętnie przekazują rady. Niedawno aktorka opowiadała o problemach z laktacją, a teraz podzieliła się z fankami informacją, że Milan ostatniej nocy często się budził. Jak wyznała na InstaStory, to już kolejna taka ciężka noc:

Dzisiaj ciężka noc. Wczoraj zresztą też nie była łatwa.

Celebrytka podejrzewała, że mogą być to kolki i obawiała się, że powodem może być karmienie mlekiem matki. Jednakże internautki szybko wyprowadziły ją z błędu i napisały o prawdziwych powodach kolek u niemowlaków:

Budziliśmy się z 5 razy, co chwilę i zastanawiam się czy on nie ma kolek jakichś i co na te kolki poradzić. No i podobno kolki, jak sobie tak poczytaliśmy są od mleka matki i teraz nie wiem czy to mleko takie dobre tak naprawdę? Dlaczego ma te kolki? Może to od mojego jedzenia. (…) Okazało się, ze to nie od mleka matki tylko to jest niedojrzały układ trawienny maluszka. Od dzisiaj moja dieta będzie lekkostrawna.

Agnieszka Włodarczyk jako jedna z niewielu gwiazd na Instagramie promuje naturalność. Jak sama przyznała, nie jest fanką tzw. „lukrowanego macierzyństwa”. Za to jest uwielbiana przez internautki.

Agnieszka Włodarczyk przechodzi trudne chwile
Instagram

Źródła: www.instagram.com, party.pl, kolezanka.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować