×

Macaulay Culkin został ojcem. Matką dziecka jest aktorka z filmów dla dzieci!

Macaulay Culkin został ojcem. Gwiazdor świątecznych przebojów filmowych takich jak „Kevin sam w domu” oraz „Kevin sam w Nowym Jorku” 5 kwietnia powitał na świecie swojego syna. Wraz z partnerką, Brendą Song nie kryją szczęścia. Wszyscy fani nie mogą jednak zrozumieć, dlaczego para nadała dziecku żeńskie imię. W Polsce coś takiego by nie przeszło, ponieważ imię musi jednoznacznie wskazywać na płeć.

Zaskakujące imię

Macaulay Culkin to jeden z aktorów, którego większa część publiczności kojarzy wyłącznie z jednym typem produkcji. Aktor wiele lat temu zdobył popularność za sprawą ról w filmach takich jak „Kevin sam w domu” oraz „Kevin sam w Nowym Jorku”. W późniejszym czasie gwiazdor wystąpił jeszcze w ogromnej ilości innych produkcji, jednak w pamięci widzów na zawsze zapadł jako rozrabiaka Kevin.

Sława, która spadła na niego niespodziewanie spowodowała, że na długi czas pogrążył się w problemach narkotykowych. Gdy w końcu udało mu się wyjść z nałogu, związał się z Brendą Song. Para tworzy związek od wielu lat.

Nieco ponad tydzień temu Culkin i Song zostali rodzicami. 5 kwietnia na świat przyszedł ich syn. Ku zaskoczeniu wszystkich postanowili nadać mu żeńskie imię, Dakota. Jak wyznał gwiazdor, w ten sposób chciał uczcić pamięć po swojej zmarłej siostrze. 29-latka odeszła w 2008 roku. Będąc pod wpływem alkoholu, siostra gwiazdora wtargnęła na ulicę i wpadła pod koła rozpędzonego samochodu. Pomimo upływu czasu, to wydarzenie nadal jest bardzo bolesne dla aktora. Teraz jednak pustkę po siostrze ma szansę zapełnić syn. Brenda Song i Macaulay Culkin powiedzieli, że ogromnie cieszą się z rodzicielstwa.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi.

Macaulay Culkin został ojcem 2
Twitter
Twitter

Macaulay Culkin został ojcem

Para poznała się podczas pracy nad filmem „Changeland” kilka lat temu i niedługo później zamieszkała razem. Oprócz dziecka, mają trzy koty o imionach:  Apples, Dude, and Santa oraz rybkę o imieniu Cinnamon. Już kilka lat temu aktor zapowiadał, że chciałby mieć dzieci z Brendą.

Ona [Brenda Song – przyp. red.] jest niezła, więc pewnie za chwilę włożę w nią dzieci. Będę mieć śliczne dzieci. Ona jest Azjatką, więc będę mieć maleńkie azjatyckie dzieci. To będzie urocze – banda Seanów Lennonów [syn Johna Lennona i Yoko Ono – przyp. red.] biegających po domu, tego właśnie szukam.

Niedawno w rozmowie z jedną z gazet Culkin mówił o rodzicielstwie w dość zabawny sposób. Stwierdził, że zostaną rodzicami, ponieważ:

Dużo ćwiczymy.

Culkin otwarcie mówił o tym, jak przebiegały ich starania o ciążę.

Potrzeba było dużego wyczucia czasu. Zresztą, nie ma nic bardziej podniecającego niż to, gdy Twoja partnerka wchodzi do pokoju i mówi: „Kochanie, mam owulację”.

Aktor słynie z nieprawdopodobnej szczerości. W jednym z wywiadów Macaulay Culkin wyznał, czy to prawda, że w przeszłości miał być molestowany przez Michaela Jacksona.

Macaulay Culkin został ojcem
Twitter
Macaulay Culkin został ojcem 5
Twitter

Ogrom gratulacji

Wiadomość o narodzinach dziecka pary bardzo uszczęśliwiła ich fanów. W mediach społecznościowych błyskawicznie zaroiło się od komentarzy. Jeden z użytkowników powiedział:

Gratulacje Macaulay Culkin i Brenda Song.

Ktoś inny napisał:

Nie miałem pojęcia, że ​​Brenda Song i Macaulay Culkin byli razem, a tym bardziej spodziewają się dziecka. Gratulacje dla nich!

Pozostali internauci dzielili się podobnymi spostrzeżeniami:

Gratulacje dla Macaulaya Culkina i Brendy Song z okazji narodzin ich pierwszego dziecka, Dakoty Song Culkin, która urodziła się w poniedziałek 5 kwietnia.

Twitter

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij