×

Mama wybrała nietuzinkowe imię dla córeczki. Internauci: „Będzie wyśmiewana!”

Każdy początkujący rodzic staje przed trudnymi decyzjami. Jedną z nich jest wybór imienia dla dziecka. Podczas gdy jedni już na początku ciąży mają przygotowany zestaw imion (dla dziewczynki i dla chłopca), drudzy do samego rozwiązania jeszcze nie wiedzą.

W dobie XXI wieku coraz więcej rodziców obawia się nadawania swojej pociesze zwykłego, pospolitego imienia… Rozglądając się dookoła, można zauważyć, że dzieci posiadają coraz to różniejsze imiona. Podobnie jest w przypadku pewnej Brytyjki, która zaproponowała dość nadzwyczajne imię dla swojej córeczki.

Public Domain Pictures

Zaskakujący wybór

W oczach matki jej córeczka będzie prawdziwą księżniczką. I to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Mianowicie planuje dać dziewczynce na imię Princess, czyli tłumacząc na polski – Księżniczka. Spytała inne matki w Internecie, co sądzą o takim wyborze.

Imię Princess
Maxpixel

Imię Princess – opinie matek

Kobieta nie spotkała się z przychylnością innych użytkowniczek forum, na którym zamieściła wątek. Zgodnie stwierdziły, że imię Princess jest absurdalne. Próbowały nawet odwieść kobietę od tego pomysłu i przekonywały, że przez to imię dziewczynka będzie wyśmiewana przez rówieśników.

„Nie nazywaj tak swojego dziecka!”

O ile nie urodzisz miniaturowego psa chihuahua, jestem na nie

O nie! Jestem pewna, że przez to będzie szykanowana do końca życia. Na pewno wolałaby, żebyś dała jej inne imię

To imię jest niedorzeczne. W końcu córka zacznie protestować przeciwko temu, żeby ktokolwiek ją tak nazywał

Przestroga

Użytkowniczki forum wspomniały również o brytyjskiej eks modelce, Katie Price, która kilka lat temu dała swojej córeczce na imię Princess. Jednak gdy mała podrosła, zaczęła się buntować przeciwko własnemu imieniu. Ojciec przyznał wówczas w rozmowie z mediami, że wraz z 7-latką rozważają zmianę imienia.

Imię Princess
Pixabay

A jakie jest Twoje zdanie?

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pixabay, Maxpixel

Może Cię zainteresować

zamknij