×

Macaulay Culkin został zapytany, czy był molestowany przez Jacksona. Zaskakująca odpowiedź!

Macaulay Culkin szczerze opowiada o przyjaźni z Jacksonem oraz o molestowaniu w najnowszym wywiadzie, którego udzielił dla jednej z gazet. Nie ukrywa niczego!

Culkin opowiada o przyjaźni z Jacksonem

Michael Jackson był oskarżony o molestowanie 13-letniego chłopca i wielu innych dzieci. Przez lata media żyły tym, że król popu mógł być pedofilem. Dlatego nad wyraz interesowano się wszystkimi osobami, które miały kontakt z piosenkarzem. Macaulay Culkin. gwiazda filmu „Kevin sam w domu”, zaprzyjaźnił się z Jacksonem. Przyjaźń była tym bardziej dziwna, że różnica wieku wynosi 22 lata!

Culkin poznał piosenkarza w wieku 9 lat i od tego czasu zostali świetnymi przyjaciółmi. Spędzali masę czasu razem i Culkin wspólnie ze swoim bratem niejednokrotnie nocował u gwiazdy estrady. Pojawiły się także pogłoski, że spali w jednym łóżku! 

Kevin szczerze o królu Popu

W trakcie pierwszego wywiadu od lat Culkin na łamach magazynu Esquire został zapytany o kwestie oskarżeń Jacksona o pedofilię oraz zapytano go czy sam padł ofiarą molestowania. Postanowił powiedzieć szczerą prawdę:

Słuchajcie. Zacznę od jednego prawdziwego zdania: On nigdy mi niczego nie zrobił. Nigdy nie widziałem, żeby robił cokolwiek. I szczególnie w w tym momencie w życiu nie miałbym żadnego powodu, żeby cokolwiek ukrywać – gość odszedł. Nie zamierzam mówić, że byłoby to w dobrym stylu, czy coś, ale obecnie to dobry moment, żeby przemówić. I jeżeli miałbym o czymś powiedzieć, to na pewno bym to zrobił. Ale nie, nigdy niczego nie widziałem. On nigdy niczego nie zrobił.

Normalna przyjaźń

W dalszej części wywiadu podkreślał, że była to normalna przyjaźń, wbrew temu co próbowały wykreować media. Zaznaczył, że Jackson chciał się do niego zbliżyć, bo sam zaczął karierę w bardzo młodym wieku. Zależało mu żeby Culkin miał w miarę normalne dzieciństwo i spędzał je na wygłupach oraz zabawie, nie zaś na ciągłej pracy. Ciepło wspomina piosenkarza, utrzymywali kontakt do jego śmierci w 2009 roku i zawsze go bronił wobec oskarżeń.

Jak sądzicie aktor mówi prawdę czy po prostu nie chce wracać do spraw sprzed lat?

Źródła: www.fakt.pl, www.cgm.pl, www.wprost.pl
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Instagram, Imgur

Może Cię zainteresować

zamknij