×

Córka Katarzyny Skrzyneckiej ma już 9 lat. Właśnie rozpoczyna karierę medialną

Córka Katarzyny Skrzyneckiej to już niemal panienka. Aktorka zdecydowała, że to odpowiedni moment, aby wprowadzić małą Alikię w świat showbiznesu. Dziewczynka wystąpiła w świątecznym odcinku programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Początek medialnej kariery?

Życie Katarzyny Skrzyneckiej potoczyło się wyjątkowo pomyślnie. Aktorka od 2007 roku tworzy udany związek z Marcinem Łopuckim. Cztery lata po odnalezieniu miłości życia, na świat przyszło upragnione dziecko pary. Córce dali na imię Alikia Ilia, ponieważ oboje uwielbiają Grecję.

Dziś dziewczynka ma już 9 lat i wszystko wskazuje na to, że jej rodzice uznali, że nadszedł czas, aby Alikia zadebiutowała w telewizji. Do tej pory Katarzyna Skrzynecka unikała pokazywania córki w telewizji czy w mediach społecznościowych, ponieważ zależało jej na prywatności rodziny. Tym razem jednak, korzyści płynące z medialnej aktywności przeważyły nad osobistymi zasadami.

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na Instagramie zdjęcia i filmiki pokazujące ją w towarzystwie córki na planie świątecznego odcinka programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Do tej pory Skrzynecka występowała w show w charakterze jurorki. Teraz to zmieniło, ponieważ gwiazda wystąpiła w towarzystwie Alikii. Na scenie pojawiły się również dzieci pozostałych uczestników programu.

Córka Katarzyny Skrzyneckiej

Świąteczne wydanie „Twoja twarz brzmi znajomo” miało swoją premierę na antenie telewizji Polsat w piątek 18 grudnia o godzinie 20:00. Nagrodą główną było aż 100 000 złotych! Cała suma zostanie przekazana na cele charytatywne Fundacji Polsat.

W świątecznym odcinku Katarzyna Skrzynecka wcieliła się w rolę słynnej Elli Fitzgerald. W występie partnerowała jej córka Alikia Ilia. Oprócz tego, na scenie pojawiły się takie gwiazdy jak Katarzyna Dąbrowska jako Seweryn Krajewski w utworze „Dzień jeden w roku (Jest taki dzień)” oraz Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak z utworem „Pada śnieg”. Wystąpili również: Marek Kaliszuk jako George Michael w hicie „Last Christmas” i Gosia Andrzejewicz jako Mariah Carey z przebojem wszech czasów „All I Want For Christmas Is You”. Było to niezapomniane show, które z pewnością wprowadziło widzów w atmosferę Bożego Narodzenia.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij