×

Dzieci Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Z tatą świętują Dzień Ojca

Dzieci Kasi Cichopek i Marcina Hakiela świętują dziś Dzień Ojca. Dumny tata opublikował na swoim instagramowym profilu urocze zdjęcie z pociechami. Głośny i medialny rozwód z pewnością był trudnym czasem dla ich rodziny. Jak mają się dzieci Kasi Cichopek i Marcina Hakiela?

Marcin świętuje Dzień Ojca. Ile dzieci ma Hakiel?

W tym roku Dzień Ojca jest z pewnością dla Marcina Hakiela wyjątkowy. Spędza go z dwójką swoich kochanych dzieci: 13-letnim Adamem i 9-letnią Helenką. Na swoim profilu wrzucił słodkie zdjęcie zrobione w lustrze. Na głowie ma czapkę z napisem „Kochamy Cię. Tata”, który jego pociechy namalowały własnoręcznie. Tancerz podpisał post słowami „Bycie tatą to najpiękniejsza przygoda jaka spotkała mnie w życiu!”

Marcin Hakiel świętuje Dzień Ojca z dziećmi
źródło: instagram.com/marcinhakiel

Na stories Marcina możemy zobaczyć czapkę w pełnej okazałości. Co więcej, jest też laurka, którą dostał od dzieci na Dzień Ojca!

Prezent na Dzień Ojca Marcina Hakiela. Dzieci Kasi Cichopek i Marcina Hakiela.
źródło: instagram.com/marcinhakiel

Dzieci Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel byli razem przez 17 lat. Poznali się na planie drugiej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Pokochała ich widownia, a oni pokochali siebie. Jak później zdradził Marcin, piękna aktorka od razu mu się spodobała, lecz musiał zachować profesjonalizm. Jednak w ostatnich odcinkach turnieju nie byli już w stanie ukrywać swoich uczuć. Ich miłość rosła na oczach całej Polski.

W 2008 roku wzięli ślub w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem. Wesele odbyło się w hotelu Wersal, a bawiły się na nim gwiazdy serialu „M jak Miłość”. Rok po ślubie na świecie pojawił się ich syn – Adam. Przez lata para tworzyła zgrany zespół. Byli szczęśliwą rodziną i świetnie dobranymi współpracownikami. Razem założyli szkołę tańca i uczestniczyli w show-biznesie.

Ich córka Helenka przyszła na świat w 2013 roku. Zamieszkali w pięknym domu w warszawskim Wilanowie. Kasia jednak nie ukrywała, że jej życie nie jest cukierkowe. W jednym z wywiadów wyznała:

Mieliśmy z Marcinem gorsze chwile i być może gdybyśmy nie mieli ślubu, łatwiej byłoby zakończyć wszystko jednym ostrym cięciem. (…) Ale składaliśmy sobie przysięgę, mamy dzieci i choćby dla nich warto się starać. Walczymy o nasz związek

Dzieci Kasi Cichopek i Marcina Hakiela
źródło: instagram.com/marcinhakiel

Niestety, 11 marca 2022 roku para ogłosiła swoje rozstanie. Oczywiście nie podali powodu rozstania. Media jednak zaczęły snuć własną teorię. Według plotek Kasię Cichopek miałoby łączyć coś więcej z Maciejem Kurzajewskim.

Kasia i Marcin stawiają na pierwszym miejscu swoje dzieci

Dzieci dla Kasi Cichopek i Marcina Hakiela są najważniejsze. To właśnie ich szczęście stawiane jest na pierwszym miejscu. Na profilach społecznościowych Kasi i Marcina można zobaczyć, że rodzice pomimo rozstania, aktywnie uczestniczą w ich życiu. Zabierają na wycieczki i spędzają razem czas.

Dzieci Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Kasia Cichopek z córką Helenką
źródło: instagram.com/ Kasia Cichopek

Parę dni temu, Marcin zabrał dzieci do EnergyLandii.

Dzieci Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Marcin Hakiel z dziećmi w Energylandi
źródło: instagram.com/marcinhakiel
Źródła: Instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij