×

Kurzajewski i Cichopek przekazali radosne wieści. „Wielkie gratulacje”

Na co dzień prowadzą w duecie „Pytanie na śniadanie”, tym razem powierzono im rolę prowadzących podczas 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Korzystając z okazji, Kurzajewski i Cichopek przekazali radosne wieści.

Razem do hotelu

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wspólnie prowadzą „Pytanie na śniadanie”, a od jakiegoś czasu spekuluje się o tym, że są parą. Plotki podsycił Marcin Hakiel, który w „Mieście Kobiet” wyjawił, że Kasia od dawna prosiła go o nieco więcej wolności w związku. Dodał też, że „ta wolność ma imię”. Internauci od razu połączyli kropki i doszli wniosku, że to Kurzajewski skradł serce Kasi. Tabloidy nie ustają w próbach przyłapania pary na „gorącym uczynku”.

Jak można się domyślać, to właśnie ta para prowadzących wzbudziła w Opolu największe emocje. W dodatku niedługo później Plotek poinformował, że Cichopek po koncercie wróciła do hotelu w towarzystwie Kurzajewskiego.

W piątek po zakończeniu koncertu, który wspólnie prowadzili, para udała się do hotelu. Później przyjechali na afterparty w popularnej restauracji Starka. Tam bawili się ze znajomymi, wśród których byli muzycy Enej, Golec uOrkiestry czy Zakopower. Z afterparty wyszli razem do hotelu około trzeciej nad ranem

– twierdzi informator serwisu.

Główni zainteresowani, wbrew temu, o czym rozpisują się portale plotkarskie, nie przyznają się do romansu. Podkreślają, że są tylko dobrymi przyjaciółmi.

Kurzajewski i Cichopek przekazali radosne wieści

Znany duet z telewizji śniadaniowej na opolskiej scenie poczynał sobie całkiem nieźle. Krótkie wystąpienia pary prowadzących wystarczyły, by rozgrzać Internet do czerwoności i sprawić, by słupki oglądalności skoczyły w górę. Kasia Cichopek skorzystała z okazji i przekazała radosne wieści. Chodzi o znaną parę z programu „Rolnik szuka żony”.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z 7. edycji „Rolnik szuka żony” zostali rodzicami!

Docierają do nas radosne informacje i nowiny. Bohaterom, którzy poznali się w siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony”, Marcie i Pawłowi, wczoraj urodził się syn, Adam Konrad. Gratulujemy wam kochani bardzo serdecznie

– mówiła Cichopek.

Wielkie gratulacje, wielkie brawa dla nich, pozdrawiamy i oczywiście prosimy o więcej

– dodał Maciej Kurzajewski.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij