×

Marta Manowska jest z uczestnikiem swojego programu? W końcu przerwała milczenie w tej sprawie

Polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, Marta Manowska, znana jest wszystkim z programu „Sanatorium miłości” oraz „Rolnik szuka żony”, gdzie czuwa nad relacjami bohaterów programu. Bohaterów, którzy szukają swoich drugich połówek z nadzieją, że będą mogli spędzić z nimi resztę życia. I słusznie, bowiem program połączył już wiele par. Już jakiś czas temu pojawiły się nawet podejrzenia, że z jednym z uczestników programu złączył nawet samą prowadzącą. I choć doniesień na ten temat nie brakowało już od dłuższego czasu, teraz głos w całej sprawie zabrała sama prezenterka.

Zdjęcie na Instagramie, które uszczęśliwiło fanów

Po tym, jak Marta Manowska dodała na swoim Instagramie zdjęcie z Łukaszem z 3. edycji programu „Rolnik szuka żony”, fani prezenterki zaczęli podejrzewać, ze para jest razem. Oczywiście nikt nie miał nic przeciwko temu, a wręcz przeciwnie, gratulowali i cieszyli się z takiego obrotu sprawy. Czekali jednak na potwierdzenie ich relacji.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#spotkania #secretproject

Post udostępniony przez Marta Manowska to ja (@martamanowska)

Wywiad z Martą Manowską

Dzisiaj fani nie mają już najmniejszych wątpliwości. Marta Manowska udzieliła bowiem wywiadu z „Show”, gdzie przyznała, że jest szczęśliwie zakochana i cieszy się z miejsca, w jakim właśnie się znalazła. Podkreśliła także, że w związku z jej partnerem dzieje się naprawdę dużo.

Jestem bardzo szczęśliwa i prywatnie, i zawodowo. Moim marzeniem jest założenie rodziny i urodzenie dzieci – wyznała w wywiadzie

Czy na pewno chodzi o Łukasza?

Prezenterka nigdy wcześniej nie oznajmiła, że wybrankiem jej serca jest właśnie Łukasz z „Rolnika…”. Głos w tej sprawie zabrała dopiero teraz. Ku zdziwieniu fanów, wcale nie chodzi o niego. Zdawała sobie jednak sprawę z tego, że może panować takie przekonanie, dlatego w ramach wyjaśnień oznajmiła, dlaczego milczała na temat ich relacji.

Nigdy nie komentuję takich rewelacji, bo po pierwsze mi się nie chce, a po drugie nie ma to najmniejszego sensu. Potem wszyscy jeszcze bardziej się tym nakręcają, a ja staram się żyć trochę obok tej całej show-biznesowej machiny, spokojnie i w swoim tempie na swoich warunkach – dodała

Dziennikarka nie ukrywa, że chciałaby się prawdziwie zakochać i spędzić z drugą połówką resztę życia. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że szczęśliwy związek wymaga pracy, czasu i poświęceń, na które jest już gotowa. W takim razie nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za Martę i jej wybranka.

Myślicie, że już wkrótce powie nam o nim nieco więcej?

Popularność prezenterki

Marta Manowska na swoim koncie na Instagramie ma ponad 74 000 fanów. Część z nich bez wątpienia zawdzięcza swojej urodzie i charyzmie, którą uwielbia dzielić się z zasiadającymi przed telewizorami widzami. Wszystkie te cechy sprawiają, że jest obecnie jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej.Kiedyś wyglądała jednak zupełnie inaczej. Więcej na ten temat tutaj.

Może Cię zainteresować

zamknij