×

Marta Manowska z „Rolnik…” nie zawsze była piękną blondynką. Przeszła ogromną zmianę

Polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, Marta Manowska, znana jest wszystkim z programu „Rolnik szuka żony”. Gwiazda telewizyjna, która przyszła na świat 31 marca 1984 roku, pochodzi z Siemanowic Śląskich. I choć dzisiaj piękna, 34-letnia blondynka gwarantuje wszystkim telewidzom śmiech, radość, poprawę humoru, a czasem nawet łzy wzruszenia, okazuje się, że jeszcze kilka lat temu w niczym nie przypominała aktualnej siebie – szczególnie, jeśli chodzi o jej wygląd.

Popularność prezenterki

Marta Manowska na swoim koncie na Instagramie ma ponad 62 000 fanów. Część z nich bez wątpienia zawdzięcza swojej urodzie i charyzmie, którą uwielbia dzielić się z zasiadającymi przed telewizorami widzami. Wszystkie te cechy sprawiają, że jest obecnie jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej.

Historia gwiazdy

Marta Manowska jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Studiowała też historię sztuki na Universidad de Valladolid w Hiszpanii. Zainteresowania aktorskie rozwijała natomiast na licznych warsztatach m.in. w PWST Krakowie, Teatrze Starym, Teatrze Roma czy w Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich.

Zanim dziennikarka i prezenterka telewizyjna została gwiazdą TVP, grała m.in. w serialu „Hotel 52”, pracowała przy programie TVN Ugotowani, była dziennikarką Programu III Polskiego Radia oraz redaktorką „Dziennika Zachodniego”, a także prężnie działała w mediach społecznościowych. Największą sławę przyniósł jej jednak program „Rolnik szuka żony”, w którym możemy oglądać ją od września 2014 roku. Manowska napisała także trzy książki: „Nacjonalizm w Hiszpanii. Katalonia i Kraj Basków – dwie drogi do niepodległości”, „Bytomianie – ich życie i miasto” oraz „Rolnik szuka żony”.

Odkąd Marta występuje w „Rolnik szuka żony” ma blond włosy. Jak wyglądała kiedyś? Okazuje się, że zupełnie inaczej! 

Zdjęcia z przeszłości

Marta Manowska na swoim Instagramie często dzieli się zdjęciami z przeszłości. Widzimy na nich, że nie zawsze była wierna blond pasmom. Dziennikarka nosiła rude włosy i często eksperymentowała z ich długością oraz rodzajem grzywki.

Tego typu zdjęcia nie mogły umknąć uwadze fanów, którzy wielokrotnie podkreślali i utwierdzali Manowską w przekonaniu, że dziś, w blond włosach, wygląda zdecydowanie lepiej, o czym świadczą komentarze.

Blond to jednak Pani kolor. W rudym wygląda Pani jakoś poważniej – uważa jedna z fanek Marty.

Postarza, tylko blond, żaden inny kolor – czytamy

Zgadzacie się internautami? Co myślicie o dawnym wizerunku Marty Manowskiej? Wolicie ją w blondzie, czy zdecydowanie bardziej było jej do twarzy w „ognistym rudym” i powinna do niego wrócić? Z niecierpliwością czekamy na Wasze komentarze!

Może Cię zainteresować

zamknij