×

Mandaryna z dziećmi wzięła udział w sesji zdjęciowej. Fani zachwycają się ich urodą

Marta „Mandaryna” Wiśniewska niegdyś żona Michała Wiśniewska miała swoje pięć minut na scenie muzycznej w Polsce. W czasie, gdy kariera założyciela „Ich Troje” nabierała tempa, jego żona także chciała się zająć czymś podobnym. Zdecydowała, że tak jak mąż, wybierze drogę wokalną. Wszyscy doskonale wiemy, jak się to skończyło.

27-latka, nie mająca jeszcze obycia ze sceną, wystąpiła w 2005 roku w Sopocie. To był początek jej końca…

Mimo że piosenka „Ev’ry Night” była hitem w rozgłośniach, Marta nie poradziła sobie z nią na żywo. Wykonanie okrzyknięto najgorszym w historii. Widownia otwierała oczy ze zdumienia, Michał odwrócił się od żony i nie popierał jej ścieżki zawodowej. Rok później para była już po rozwodzie.

To musiał być bolesny upadek na ziemię

Mandaryna mimo że czuła się upokorzona, nie została sama. U boku miała malutkie dzieci. Dziś Fabienne Marta Wiśniewska ma już 14 lat, a Xavier Michał Wiśniewski skończył w czerwcu 16 lat.

Dziś, po 13 latach od feralnego występu, Marta Wiśniewska wraca do show-biznesu

Sama przyznaje, że nie była przekonana do tego, aby znów wchodzić do tej samej rzeki, ale przez lata nauczyła się pokory i dystansu do siebie. Jej nowa piosenka „Not Perfect” miała premierę 27 sierpnia.

W związku z tym Mandaryna zdecydowała się wystąpić z dziećmi w najnowszej „Gali”

Na pewno chciała w ten sposób przypomnieć o sobie i… pochwalić się nastoletnimi dziećmi! Zarówno Xavier i Fabienne nie wyglądają już jak szkraby, którymi Michał i Marta chwalili się kilka lat temu. Komentujący zachwycają się całą trójką.

Aż nie mogę uwierzyć! Taka młoda mama i takie duże dzieci

Pani Marto, świetnie pani wygląda a maluchy – aż dziwnie to mówić, ale do pani podobne. Bardzo fajne dzieciaki

O proszę, jakie dorosłe dzieci. Ale ten czas leci…

Niżej nowy teledysk Mandaryny. Czy coś się zmieniło od Sopotu?

Może Cię zainteresować