Adam Małysz obronił pracę licencjacką. Nikogo nie dziwi ocena, jaką dostał

Wielokrotnie zaskakiwał nas na skoczni, udowadniając, że Polak też potrafi. Dziś już nie skacze, a koordynuje pracę skoczków jako dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN. To jednak najwyraźniej mu nie wystarczało, ponieważ w poniedziałek obronił licencjat na Politechnice Częstochowskiej.

Praca na medal!

Medalista olimpijski w swojej pracy pisał o rodzinnej miejscowości, z której jest niezmiernie dumny: „Produkt turystyczny i jego promocja na przykładzie miasta Wisły”.

Lewandowska przez przypadek ujawniła na zdjęciu swój tatuaż. Posypały się komentarze

Jak to się zaczęło?

Skoczek zaczął studia na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Prawdopodobnie na turystykę i rekreację został namówiony przez kolegę, kierowcę rajdowego, Jakuba Brzezińskiego, który również bronił się tego samego dnia, a ich promotorem był ojciec Brzezińskiego, dr Andrzej Brzeziński.

Zdjęcie Roksany Węgiel z Izraela wywołało skandal. "Pół dupci ci widać"

Piątkowy student!

Pytanie podobno nie należały do zbyt łatwych, ale nasz orzeł obronił się na piątkę. W rozmowie z czestochowa.wyborcza.pl powiedział:

Musiałem się trochę zastanowić, ale podjąłem ryzyko. Zawsze byłem na bakier z uczelniami, nauką. Miałem motywację, żeby coś zmienić. Mam zawód – blacharz-dekarz, ale wiem, że studia są niezwykle potrzebne

Zawsze wiedzieliśmy, ze jest ambitny i po raz kolejny to udowodnił. Gratulacje!

Zobacz także:

Źródło: czestochowa.wyborcza.pl | Fotografie: instagram.com