×

Małgorzata Trzaskowska zdradziła swoje plany. „Tej energii nie można zmarnować”

W ciągu kilku tygodni udało się jej zgromadzić wokół siebie wiele kobiet, które otoczyły ją wsparciem i wierzyły, że to ją zobaczą w roli pierwszej damy. Teraz Małgorzata Trzaskowska zdradziła swoje plany. Co dalej z żoną przegranego kandydata na prezydenta Polski?

„Kupa serducha” nie spodobała się internautom

W wieczór wyborczy 12 lipca wszystkie oczy wyborców zwrócona były w stronę kandydatów i ich rodzin. Uwadze internautów nie umknął fakt, że tego wieczoru Agata Kornhauser-Duda i Małgorzata Trzaskowska znacznie się różniły. Zarówno strojem, fryzurą, jak i… wypowiedziami.

Ogłoszenie pierwszych wyników wywołało ogromne emocje w wyborcach. Ciężko się więc dziwić jeszcze większym emocjom kandydatów i ich żon.

Pretendująca do funkcji Pierwszej Damy Małgorzata Trzaskowska zabrała głos jedynie na chwilę. Ale to wystarczyło, żeby wywołać burzę w sieci. Jej wypowiedź była bardzo spontaniczna i naturalna, a w takich często zdarzają się wpadki.

Dziękujemy kochani za całą tę akcję i za całą kupę serducha dla nas

– powiedziała Trzaskowska.

Internauci byli bezlitośni i natychmiast powiązali „kupę serducha” z głośną sprawą awarii w oczyszczalni Czajka w Warszawie.

Małgorzata Trzaskowska zdradziła swoje plany

Trzeba przyznać, że świat Małgorzaty Trzaskowskiej w ciągu kilku tygodni stanął na głowie. Mimo to, przez cały okres kampanii wyborczej żona prezydenta Warszawy dzielnie trwała u jego boku. Zapowiadała również, że jako pierwsza dama będzie aktywnie działać na rzecz Polek. Jedną z propozycji Trzaskowskiej było podwyższenie emerytur dla kobiet, które poświęciły się wychowywaniu najmłodszych. Mowa o dodatkowych 200 złotych za każde dziecko.

Po przegranych przez męża wyborach prezydenckich Małgorzata Trzaskowska nie zawiesza broni i zdradza swoje plany. W poście opublikowanym na Instagramie, żona kandydata KO zapowiedziała swoje dalsze zaangażowanie w sprawy społeczne.

Jeszcze raz pragnę podziękować za Waszą mobilizację i za wszystkie głosy oddane na Rafała. Szczególnie dziękuję wszystkim kobietom, które nie bały się wziąć sprawy w swoje ręce. Mówiłam o tym wcześniej i powiem to raz jeszcze – razem mamy super moc! Widziałam to na każdym ze spotkań, które odbyłam w ciągu tych ostatnich dwóch tygodni. Tej energii nie można teraz zmarnować. Dlatego będę dalej działać i angażować się w sprawy kobiet w Polsce. Szczegóły wkrótce, ale jedno jest pewne już teraz: w nas jest siła

– napisała.

W poście zamieściła również zdjęcia, na których pozuje z kobietami w wielu zakątkach Polski.

Czego możemy się spodziewać?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować